Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan felejtsem el a régi...

Hogyan felejtsem el a régi lovamat és a régi lovardámat?

Figyelt kérdés
1 évig jártam egy lovardába,ahol kibéreltünk egy meseszép szürke lovat.ugy egymáshoz nöttünk,hogy csak azt mondtam a lonak h üget és ügetett.volt hogy a szemébe néztem és arra gondoltam hogy gyere ide és oda jött.aztán egy viharos napon kimentem vele lovagolni.és a lo megugrott.kiültem a vágtáját.de még egyet dörgött és el kezdett bakolni.azt már nem bírtam és leestem.3 napig korházban feküdtem mert veserepedésem és agyrázkodásom lett.azóta apukám nem visz ki ahoz a lohoz.járog másik lovardába ,de ott..jó..de olyan más!minden este Makiról(régi bérelt lovamról) álmodok!nagyon hiányzik nekem!!!!
2011. júl. 26. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kellene magyarázni apukádnak, hogy nem a ló hibája volt, ami történt. Egyedül SOHA nem szabad kimenni lovagolni, még akkor sem, ha már gyakorlott lovas vagy. Viharban pláne eszedbe sem szabadna jutni ilyesminek. Te voltál a hibás, nem a ló. Hiába visz máshová, ha megint felelőtlen leszel, ugyanúgy baj történhet. Ezen kívül javaslom a kobak és gerincvédő használatát - rengeteg problémától, súlyos balesettől óvhat meg.
2011. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megérteném ha elvinne mert félsz, de szerintem nem félsz, és amgy sem segítene. Miétr is vitt el? Csak úgy? Máshol is eshetsz le, és lehet ilyen baleset, ez egyáltalán nem ritka, magyarázd el neki. Vagy beszéld meg vele, hogy menjetek ki, csak megnézni a lovat, nem lovagolni:)
2011. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Használtam gerincvédőt és kobakot.Az edző mondta h menjek ki lovagolni.Köszi a válaszokat!
2011. júl. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!