Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaposvár környékén (tud)...

Kaposvár környékén (tud) valaki olyan helyet, ahova lehetne menni hétköznap vagy hétvégén segíteni a lovak körül?

Figyelt kérdés
Kaposvárra járok egyetemre és havonta egyszer járok haza. Szívesen mennék valahova segíteni lovat pucolni vagy amit kell :)
2011. júl. 27. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemben az egyetemmel ott a Lovasakadémia.. :) Ott nem lehet?
2011. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudom :))

Az merre van? Én a PTE-s suliba fogok járni.

2011. júl. 29. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaa.. A kérdésben azt í rtad, hogy a Kaposvárira. Kaposvárona Guba Sándor utca 40 cím alatt van az egyetem, illetve ha ez nem mond semmit, akkor a Deseda tó környékén. A lovarda pedig közvetlen az egyetemmel szemben van, a főút túloldalán. Remélem ez segített :)
2011. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm! 1 évet már jártam Kaposvárra. Amikor haza fele megyünk, akkor szoktam látni Kaposvár végében bal oldalt lovakat ilyen jó bokros helyen. Utána pedig van egy pálya szerűség nem? Ott néha ugranak is. Vagyis amennyit láttam. Akkor ez a Kaposvári egyetemhez tartozik? (Mert oda jár egyik barátnőm. Gondozott is valami lovakat, mert nekik az kötelező volt.) Nem tudod, hogy akik ott tanulnak, bemehetnek-e a lovakhoz? Esetleg vele akkor el tudnék menni.
2011. júl. 29. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen, az a díjugrató pályájuk. Elvileg csak az lovagolhat ott aki a Kaposvári Egyetemer jár, de bnőd szerintem be tud vinni. Illetve ha te is oda jársz, csak a pécsre kihelyezet intézményükbe(bár nem tudtam, hogy ilyen van), akkor te is mehetsz. A lovaglás maga egyébként nagyon kedvező, csak bérlettel lehet lovagolni, de leosztva kb 1000-1500Ft-ra jön ki egy edzés. Azt nem tudom, hogy mennyire lehet segíteni, a bnődnek gondolom azért volt kötelező mert ménesgazdára járt, vagy lótenyésztő szakra. De ha ő oda jár és ismerik, akkor nem hiszem, hogy gond lesz azzal, hogy beszervezzen. Szorítok ;)
2011. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én a PTE Kaposvárra kihelyezett szakára járok, a barátnőm pedig állattenyésztésre és ott volt kötelező nekik. De talán így be tudna vinni. Már az is nagyon jó lenne, ha csak néha néha megsimogathatnék 1-1 lovat. :) Annyira még nem tudok lovagolni, hogy egyedül menjek, de 2 hét után már rettenetesen hiányzik a lovak "illata".


Megkérdezhetem, hogy hova valósi vagy? Vagy honnan tudod ezeket a dolgokat?

2011. júl. 29. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szentendrei vagyok, de Kaposvárra járok egyetemre, illetve csak szeptembertől, de voltam már ott nyíltnapon :D
2011. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!