Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás mennyiért? Jó lenne...

Bértartás mennyiért? Jó lenne sok válasz

Figyelt kérdés

Körülmények:

Két variáció

1.:féltető+2500nm karám 2 ló részére, széna, télen lucerna is, zab és/vagy táp,50x30-as homokos pálya, lómosó, 24 órás felügyelet riasztórendszerrel.

2.:angolbox + egész napos karám minden lónak 1000-1500nm-es karámokban, a többi mint az 1.-nél


A kérdés hogy melyikért mennyit fizetnél?

(családias hely bértartott és saját lovak száma max7-8)


(az 1-re 45 a 2-ra 50 ezret gondoltam)persze mindenből a legjobb minőség és tényleg lóközpontú tartással


köszönöm


2011. júl. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy maga az egész hely hol van, ha közel pesthez vagy más nagyobb városhoz, akkor kb olyan árakat mondanék, amit írtál, ha viszont messzebb van a nagyobb városoktól, akkor 1.:38-40ezer, 2.:42-45ezer -re módosítanám.

bár láttam már boxos bértartást 40-ért is, valahol vidéken...

2011. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 azalmodo válasza:
ahova én járok lovagolni ott attól függ hogy boxba vagy legelőn tartod Ha boxba 40 ezer ha Legelőn 30 ezer havonta
2011. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 azalmodo válasza:
hopszi bocs nem olvastam el figyelmesen :D
2011. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt nálunk vidéken az első variációért, ami gyakorlatilag ridegtartás, kb. 25 ezret lehetne elkérni, a másikért max. 35-öt.
2011. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!