Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha lovagoltam már régebben...

Ha lovagoltam már régebben többet de azt pónin és lovagolni szeretnék járni rendesen akkor kezdjem a futószáras oktatásnál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fölösleges,ezt nem lehet elfelejteni,akármilyen ló is az.Én régen lovagoltam 10 évig,aztán kihagytam 3 évet és mégse kellett előről kezdeni.
2011. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. júl. 27. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire tudsz lovagolni, ha nagyon nem akarod, akkor nem kell, de szerintem az elején nem lenne baj, hogy visszaszokj, egy-egy alkalom, csak hogy megint megszokd, hogy kényelmesen ülj, lábad mindenhol jó, stb.. Sosem árt, ha átveszed az alapokat:)
2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem muszály, de persze nem árt. Én csak 3 éve lovagoltam, amikor 1 évet ki kellett hagynom. Nem futoszáraztak, de én ugy éreztem, hogy kellene. Meg is kértem az oktatot, és nagyon kedvesen meg is tette. Jo néhány alkalom kellett, hogy ismét jol menjen, leginkább a tartás miatt.
2011. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felülsz 2-3 alkalommal futószárra, megszokod a lovat, meg újra belejössz a dolgokba és már mehetsz is osztályba.
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!