Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastábor? (lent olvasható)

Lovastábor? (lent olvasható)

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek lovastáborba (bejárós). Már 3évvel ezelőtt is voltam ezen a helyen. Megkérdeztem pár embert, akik abba a turnusba voltak, hogy jönnek-e de senki se jön.

Szóval nem nagyon lesz ismerősöm. Kicsit visszahúzódó , csöndes vagyok. Hogyan találjak hamar barátokra?

Légyszíves normálisan válaszoljatok!

14/l


2011. júl. 27. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A téma adott, ugyanaz az érdeklődésetek, hiszen mindenki a lovak miatt lesz ott. Menj oda valakihez, Szia,te voltál már itt régebben is?:) Bárhogy el lehet kezdeni egy beszélgetést, az nem baj, ha visszahúzódó vagy... Sok sikert, biztosan jól fogod érezni magad:)
2011. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Én imádtam táborba járni és szinte mindig idegenekkel mentem)Tök igaza van az elsőnek, Adott a téma.

Odamész bárkihez, bemutatkozol, ha előtte nem volt közös bemutatkozás,Mióta lovagolsz, honnan jöttél,melyik a kedvenc lovad, van e saját lovad,de jól néz ki a lovasfelszerelésed-már ha mindenki a sajátját viszi. Egy ilyen kérdés elindítja a beszélgetést, a többi meg már úgyis alakul!

Jó nyaralást!

2011. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit előttem írtak, az teljesen igaz, ezen kívül ha úgy adódik, használd ki, hogy te már ismered a helyet. Lehet, hogy csak a mosdót mutatod meg valakinek, vagy elmesélsz valamelyik lóról egy történetet az előző lovastábori emlékeidből mondjuk ebédnél, ilyesmi. Biztosan lesz, akinek jól jön, ha útba igazítod, vagy az elmesélt történet, élmény alapján tovább fűzi a beszélgetést.

Csak bátran, érezd jól magad!

2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. júl. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!