Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit ajánlotok? (többi lent)

Mit ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy 4 éves kanca furiosonak milyen zabla való? képzés alatt áll az alapokat már tudja most kezdett ugratni és kocsiba is most kezd.Csak hobby ló lenne.
2011. júl. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
csikózablával kezdünk! az nem erős zabla, legtöbb lónak ilyen van, ha rohan akkor szoktak erősebbet betenni, de én a csikó zablát ajánlanám akkor is, nekem szeret száguldani a lovam mindig csikózablával volt lovagolva és mégis megtudom fogni. Szóvacsikózabla :)
2011. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi énis erre gondoltam!
2011. júl. 28. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a csikózablára szavazok, főleg, ha még nincs vele probléma, felesleges felidegesíteni vagy megrémiszteni egy erősebb zalblával. a kétszer tört változat még puhább
2011. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csikózabla, természetesen. De engedj meg egy megjegyzést: nem nagyon lesz jó annak a lónak, hogy ugrik is, meg kocsiban is megy. Teljesen más mozgásformát kíván a kettő, tehát még hobbilónál sem kéne a kettőt keverni. Vagy lovagolod és ugrasz vele, vagy fogatolod, a kettőt együtt ne!
2011. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ugy kocsizom hogy fogat versenyre akarok vele menni hanem csak pl.: a szénát hozza be a mezöröl meg ilyesmi és ez se süsün! tanyán lakunk!
2011. júl. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!