Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy fríz lovon lehet hobbiból...

Azalmodo kérdése:

Egy fríz lovon lehet hobbiból lovagolni?

Figyelt kérdés
szeretnék egy fríz lovat mert nagyon gyönyörűek, és tudom hogy díjlovaglásra született de én még nem járok ott, lehet rajta úgy hobbiból lovagolni, terepre osztályba lovagolni vele ?
2011. júl. 28. 10:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
persz, olyan mint egy rendes ló csak kicsit húsosabb! barátnömnek 2 is van és ök is hobbyra tartják öket!
2011. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszi én is úgy gondoltam hogy hobbiból is lehet csak azért megkérdezem
2011. júl. 28. 11:01
 3/32 anonim ***** válasza:
lehet, persze, más kérdés, hogy egy tisztavérű fríz elég húzós áron kapható
2011. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, eleve 2 milliónál kezdődik egy fiatal fríz ára! Nekem is tetszenek de én nem vennék fríz lovat ha én lennék a világ leggazdagabb embere. Ezt csak úgy mondtam. :D De a kérdésre válaszolva, persze hogy lehet. :) Meg a barátnőjének kettő is van, akkor pusztán 5-5 milliót költöttek a lovakra? Szerintem ez már fölösleges pénzkidobás. De ez csak az én meglátásom. Szeretné egyszer egy Frízen ülni. :)
2011. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
*5-6 milliót
2011. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a Fríz ló semmire nem jó csak arra hogy a gazdag emberek mutogassák menyit költenek. OFF. Mondjuk én díjugrató vagyok lehet ezért nem tartom semmire a Fríz lovat. Egyébként egy nagy hidegvérű, debella ló. Nem a stílusom. De ha hobbira akarod használni akkor meg fölösleges kiadni milliókat csak hogy a pályán körözzetek vagy kisebb versenyeken elinduljatok kevés sikerrel. Ha nem KOMOLY versenyzésre használod akkor inkább vegyél egy más fajtát mert azok jobban megérik és nem kell anninyt fizetni értük ráadásul többfunkciósak. Lásd.: Kisbéri félvér, Magyar sportló, Magyar félvér stb.
2011. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Milliókat költeni hobbi célra:? Jézusom tök fölösleges pénzkidobás, egy olyan lóra ami nem alkalmas sem ügyességi versenyekre, se díjugrató versenyre. Fogatba akarod vagy cirkuszba vagy díjlovaglásra, másra pedig csak pazarlás!
2011. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Lehet csak fölösleges annyit költeni, bár te tudod mennyi pénzetek van.
2011. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Lehet rajta lovagolni. Szerintem mindegy, hogy a ló mennyibe kerül, a lényeg az, hogy tetsszen. Kezes, nyugodt stb. Hapedig nemakarsz vele versenyezni akkor mindegy mert szinte bármelyik lovon lovagolhatsz hobbiból.
2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy. Mert ha csak azért vesz egy Fríz lovat mert tetszetős a számára és hobbi célra akkor az úgy tök fölösleges. Szerintem. A pénz pedig nagyon is lényeges. Az elsődleges szempont, szinte.
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!