Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemre fogok járni 151 km-re az otthonomtól, így havonta jövök haza és nem tudok kijárni a lovardába ahova szoktam menni segíteni (néha cserébe lovagolok).

Arra gondoltam, hogy körül nézek, milyen lovardák vannak arrafelé és megkérdezem, hogy kell-e nekik segítség, amíg ott vagyok.


2011. júl. 28. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze hogy jó ötlet! miért ne lenne az?
2011. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy szívesen látnának-e egy idegent egy lovardában vagy nem is tudom.
2011. júl. 28. 12:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Be kell enni magad :)

Persze, jó ötlet egyébként

2011. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, én hülyén néznék az illetőre aki csak úgy beállít és meg kérdezi van-e munka. Azt válaszolnám hogy: Köszönjük, de van saját lovászunk. Nem lehet minden hova csak úgy beállítani munkát kérni. Valahol például ott ahol én lovagolok van egy kiváló lovász akinek ez a dolga, és nem kap érte pénzt csak enni, meg szállást. Szerintem nem jó ötlet. Akkor inkább menj lovagolni.
2011. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na én is ettől félek,amit a kedves utolsó írt.

Lovagolni... hát nem igen lesz rá pénzem. :(

Igazából nem is kérnék cserébe pénzt. Csak tudom,hogy már az első hét után rettenetesen fognak hiányozni a lovak. Már egy sima lópucolással vagy simogatással is megelégednék.

2011. júl. 28. 15:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld meg, biztos nincs mindenhol lovász:) Egyébként kereshetsz olyan embert is, aki háznál tart lovat, és elkel a segítség, ott még lovagolhatnál is:) Egy próbát mindenképpen megér:)
2011. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg. Magyarázd el pontosan miért is szeretnél ott lenni. Biztosan megértik.:)
2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem minden hol látják szívesen a jött ment embereket. Én pl. csak olyanokat alkalmazok akik erre vannak szakosodva vagy értenek hozzá. Sose alkalmaznék olyan embereket akik csak úgy az utcáról jöttek be munkáért. Másrészt a lovasoktatók pénzért oktatnak, mert gondoljunk bele ha mindenki csak ganajozna meg lovat pucolászna és úgy szívességből oktatnának neki. Nem véletlenül olyan drága a lovassport. Akkor a lovardák csődbe mentek volna, mert nem jönne be pénz. Ja a másik hogy nem csak az ottani oktatókat és lovardavezetőket kell megkérdeni hanem a lovak tulajdonosát mert pl. én se örülnék ha az én lovamat csak úgy valaki csutakolná. (Saját szemszög) Szóval én nem is értem az emberek szemszögét hogy pucolásért meg ganajozásért lovaglás, hát azért álljon már meg a menet.
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha csak lovat szeretgetnéd vagy le is takarítanád egy kicsit azt nyilván engednék. De én a ganajozást nem engedném akárkinek. De próba cseresznye. :)
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát. Persze ne egyből támadd le őket a munkával.. Eleinte csak járj ki ismerkedni, beszélgetni az edzőkkel, csak ott lenni. Aztán kicsit később megkérdezehted, hogy tudsz e segíteni valamiben, végül ha látják, hogy örömmel csinálod, megkérdezheted hogy lovagolhatsz e a segítségedért. Eleinte egyszer kétszer lovagolhatnál is, úgy mégkönnyebb a beilleszkedés és a barátkozás az edzőkkel. -és egy-két lovaglóóra még nem olyan húzós, az utánavaló segítő-ingyenlovagló alkuért megéri ;)
2011. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!