Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A póni megmentése! Szerintetek...

A póni megmentése! Szerintetek mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 29. 19:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Állatkertnek adni
2011. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%
Egyértelműen életben hagyni...nem tudom miért a lónak kellene bűnhődnie azért, mert valaki felelőtlen volt....Ez olyan mint a kutyaharapásos esetek...általában ott sem a kutya a hibás.
2011. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A ló csak akkor harap ha veszélyben érzi magát és nem tud menekülni. Ez amolyan utolsó elkeseredett próbálkozás. Jó volna tudni, hogy mi történt akkor.
2011. júl. 29. 19:24
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, hogy nem feltétlen kéne elaltatni, hiszen nem direkt tette, viszont gondoljatok bele, ha a ti lovatok "ölne" meg valakit.. Nem lenne lelkiismeretfurdalásotok? Én a gazdát is megértem, hogy el akarja altatni, ő is érezheti magát hibásnak, hiszen az ő lovához kötődik valaki halála...
2011. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, meg az is tény, hogy nem tudjuk, hogy fog-e még harapni.
2011. júl. 29. 19:26
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Én elaltatnám, mivel egy ember halálát okozta. A kutyatámadásokkal pédálózóval pedig nem értek egyet, az állatharapások nagy része igenis az állatok agresszív viselkedéséből adódik. Ugyanígy minden kutyát is elaltatnék, ami emberre támad, ezenfelül a gazdát is jelentősen megbírságolnám.
2011. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Elaltattatnám, bár csak harmadjára sikerült leírnom a szót, ezért üsse kavics hadd éljen tovább az állat, a pónihúst meg kifejezetten nem tudom milyen ízű.
2011. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem gondoltam, hogy egy póni ilyesmire képes. Az "Én kicsi pónim"-ra sem tudok már gyermeki szívvel gondolni... Szörnyű. Nem hiszem hogy el kéne altatni. Miért kéne mindent elpusztítani ami emberre támad? Csak mert megtehetjük? Azt is megtehetjük hogy hagyjuk élni, de nem adunk rá okot, hogy még egyszer ez előfordulhasson. "Élni, és élni hagyni."
2011. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt senki nem hiszi el,hogy egy póni átharapta egy ember nyakát.. ilyen a világon nincsen,főleg ha nem bántotta senki.. sajnálom szegény állatot a hülye felelőtlen emberek miatt
2011. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért kiváncsi lennék ,hogy te hogy védekeznél ha rádtámadnának.. főleg,hogy neki nincs annyi esze,hogy felmérje,hogy ebbe nem hal bele. Ez egy reflexszerű reakció,önvédelemből. Egyik állat sem tehet erről,ez a génjeikben van. Majd téged is altassanak el ha bemegy hozzád a lakásba egy betörő és leütöd (csak mert lehet ,hogy később is előfordul ilyen:) )
2011. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!