Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló tényleg nem issza meg a...

A ló tényleg nem issza meg a vizet, ha lát benne valami koszt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:29
1 2
 1/11 x) ***** válasza:
Ez hülyeség... az enyém legalább is megissza.
2011. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
desztilált vizet agyá neki
2011. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
Ez igaz, a dédapám is mondta, neki is voltak lovai. Csak a tiszta vödörből itta meg és a csak a tiszta vizet.
2011. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg nem issza meg, ha koszos vagy büdös a víz.
2011. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem issza meg, de azért nem arra kell gondolni, hogy belement egy icipici sár vagy ilyesmi és már nem is iszik inkább. Viszont a büdös algás vizet csak akkor issza meg, ha már tényleg nincs más választása.
2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 x) ***** válasza:
Első vagyok.. igazatok van tényleg csak a friss vizet issza meg de ha lát benne pár fűszálat az nem zavarja...
2011. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nyilván a három hónapos algás dzsuvás büdös vizet nem issza meg, de ha vna benne egy szál szalma, vagy valami, akkor bőven, de az aznap engedett víz is friss, szóval megissza, mint mondtam a nagyon koszosat nyilván nem, de szerintem nem nagy dolog neki midnig engedni egy vödörrel... Aztán ha nagyon sokat hagy benne, mi vissza szoktuk tenni a csap alá, aztán legközelebb azzzal kínáljuk..
2011. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az algás szmötyis vizet nem issza meg csak ha nagyon szomjas.

De mondjuk egy pár fűszál nem érdekli.

2011. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy távlovast. Ismerősöm is távlovagol, és ott minden vízfelvételi lehetőséget ki kell használni. A lova nem finnyás, pedig arab, simán iszik akármelyik pocsolyából, patakból, vödörből. Nincs szomjaztatva vagy ilyesmi egyszerűen magától csinálja, ha nem találja a ló elég jónak a vizet akkor megy is tovább.

Ahogy az embereknél, úgy a lovaknál is vannak finnyásak, pl láttam olyat, amelyik csak a saját vödréből volt hajlandó inni, mert nagyon nem látott még mást az életében. De vannak olyan lovak, amik bármiből isznak, persze ha büdös a víz vagy a vödör akkor elutasítja, attól függ mennyire szomjas.

2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 31. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!