Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja ezt? Le lehet...

Miért csinálja ezt? Le lehet szoktatni róla valahogy?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kancám, elmúlt 17 éves, és rászokott a szitálásra elég keményen, már így került hozzám. Csak úgy magától nem csinálja, csak ha mondjuk látja hogy ottvagyok.. Aztán ha elmegyek és nem fgyel rá sneki akkor abbahagyja.. Ha viszont reggel és este viszem a zabot akkor valósággal megbolondul. Üti a boxajtót lábával, szitál forgatja a nyelvét és egyszerüen valamiért olyan ideges lesz.. Ha erélyesebben rászólok akkor azért tudja h hol a helye de pár pillanat alatt újra jön addig ameddig meg nem kapja a kajáját.
2011. júl. 31. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Unalom, magány.


[link]

2011. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs egyedül, és azt is leírtam, hogy ilyet csak akkor csinál ha kaját kap ill. lát a közelében.
2011. júl. 31. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fel akarja hívni magára a figyelmed, ha ott vagy a közelben, a kajánál esetleg fél, hogy nem kap, vagy nem tudom. Nálunk van egy ló, aki bármi kaját lát, rögtön kapál, néha rúgja a boxot, vagy csak bele-beleakad a lába, reszeli a fogát a rácson, stb... Pedig kap ő is enni, csak pl a négy ló közül nem először, vagy még senki nem is kapott, már balhézik, ha csak meglátja...:/
2011. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ő is ugyanez. Hát akkor lehet h ő ilyen kis hiszti...:D hát köszii.
2011. júl. 31. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!