Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak h ne szédüljek?

Mit csináljak h ne szédüljek?

Figyelt kérdés
ma futoszáraztam a lovam és pár perc alatt megszédültem futoszárazástól . ti nem szédültek ? esetleg valami ötlet mit csináljak?
2011. júl. 31. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ezt nem értem, én sosem szoktam szédülni! :D Csak annyit tehetsz, hogy néha abbahagyod, aztán folytatod... :)

2011. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én kb. 8-10 kör után beszédülök . most tanitjuk futoszárazásnál ma futoztam 3x-ra .. és hát eléggé gyorsan vágtázott énmeg a forgástol beszédültem XD
2011. júl. 31. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
A balettáncosok is amikor forognak, pörögnek mindig kiszúrnak egy pontot maguknak és arra koncentrálnak, hogy ne szédüljenek el. Amúgy a lovakhoz nem értek, nem tudom ezt meg tudnád-e valósítani.
2011. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell szokni eleinte mindenki szédül. Ne a ló egy-egy pontját nézd, miközben futószárazol, hanem lazán nézz rá, az egész állatot figyeld. Én azt szoktam, hogy néha nem egy helyben állok, hanem magam is pici köröket írok le - ami nem helyes, itt megjegyezném, de így sosem szédülök, lehet h neked ezzel kellene kezdened aztán átváltani az állásra.
2011. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
5éve lovagolok de karácsonyra kaptam a ponit és elég makacs volt .. rengeteget szelidült de most jött el az idö a futoszárazásra :)) akkor lehet h csak annyi h megkell szokni ? :D
2011. júl. 31. 20:50
 6/13 anonim ***** válasza:
eleinte énsem bírtam, de már nem olyan vészes mint az elején..majd hozzászoksz. egyébként én azt csináltam hogy mikor már nagyon nem birtam, akkor a földet néztem magam előtt..úgy jobb volt. :)
2011. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát mit mondjak ? :D izgalmas volt futoszárazni megszédülve xD
2011. júl. 31. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
A lóra koncentrálj, ne nézd mögötte a tájat és nem fogsz szédülni. Sok év tapasztalatából mondom ezt. :-)
2011. aug. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a lónak sem jó a futószárazás aki az ellenkezőt állítja az nem gondolkozik normálisan, unalmas ,és egy jól tartott állatnak pedig kevés
2011. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szőlőmagpor.


Olvasd el, és próbáld ki, hátha segít:

[link]

2011. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!