Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovamat belovagolták de már...

A lovamat belovagolták de már több mint 1 hónapja nem ült rajta senki . Szerintetek futószárazzam le mielőtt ráülök vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés
Most 3 éves a paci
2011. aug. 3. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
futószárazd le!
2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Futószárazd le, és vágtáztasd is, fáraszd le. De az a kérdés, hogy mennyire tudsz lovagolni...
2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? és ha neked lovagolták be mér nem ültél rajta vagy foglalkoztál vele?
2011. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hétig nem ült rajta senki, még akkor is kötelező lenne lefutószárazni. 3 évesen egy csikó még nagyon bolond tud lenni, biztos tele van energiával, élettel, amiből következik, hogy virgonc és valószínűleg menős is. Ha ilyen régen nem ült rajta senki, repeszteni fog, örül, hogy végre mozoghat, és az első fél-1 órában tuti nem a lovasával lesz elfoglalva, hanem azzal, hogy kitombolja magát. Ha kezdőbb lovas vagy, mindenképpen futószárazd le. Ha nem vag kezdő, akkor is.
2011. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én még az idősebb, de nagyon pörgőset is lefutószárazom néha. Egyrészt, mert ráfér, másrészt mert az se baj, ha fáradtabb kicsit.

Persze h futószárazd le.

De mért nem foglalkoztatok vele annyi ideig?

2011. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 hónapos nyaralás közepén áltak elő anyámék a ló-ötlettel :/ Most vagyok 14 éves mióta az eszemet tudom lovagolok de csakösztönszerüen szoval lovasiskolába csak 2 évig jártam. köszi mindenkinek a válaszokat :)
2011. aug. 4. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már kaptál egy lovat, kérj mellé egy edzőt is, másként a ló is kárát látja, de előbb-utóbb te is. Tanulatlan lovasnak meg abszolút nem lenne szabad lovat venni, pláne nem háromévest. :-(
2011. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!