Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovasbaleset történt...

Milyen lovasbaleset történt veled? Írd meg!

Figyelt kérdés
Én a legelőn ültem fel egy öreg gidrán kancára.Tisztában voltam vele,hogy így nem lehet,de a lovaglótudásom megvan hozzá.Ketten ültünk rá fel.Akivel felültem még sohasem ügetett,így valamit szerintem rosszul csinált,(a cipőjvel megbökhette a ló oldalát stb..)tehát nemtom mit tett.A lényeg annyi,hogy a kanca elkezdett bakolni,és repültünk egy nagyot.A kalandvágyam miatt ültem fel...De nem fájt annyira:) De felejthetetlen élmény volt:) Azóta is lovagolok rajta...
2011. aug. 3. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rálépett a lábamra egy póni .:))
2011. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltizshevedertel ültem a lovon, amikor megijedt az ostortól, elkezdett vágtázni, a heveder lefordult a lóról velem együtt, így a hasamra lépett. 1 bordám eltört, a patanyom is a hasamon van :) Ma is ültem a lovon :D
2011. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A kancám elég hisztis meg makacs természetű volt és nyereg nélkül, csak kötőfékkel ültem fel rá. Először nem volt semmi, de aztán a karámban lévő másik ló megijedt egy traktortól és elkezdett vágtázni meg bakolni. Az én drága lovacskám pedig utánozta. Nekivágott a kerítésnek és repülés közben belém is rúgott. A térdem megrepedt és a kékzöld foltokon kívül még a vállam is kugrott
2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Szépen patraccal vagy priccsel lovagoltam, csikósbemutatón, amikor fel kellett állnom a hátára, és szépen lecsúsztam. Közönség előtt égtem egy picit.
2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ügetőn hajtottam munkában egy lakli világospej méncsikót.Megijedt,előreugrott egy nagyot.Homokpályán mentünk,de a vékony réteg homok alatt volt egy nagy jégfolt,a ló persze arra ugrott rá 4 lábbal.Lábai szétcsúsztak,felborultunk,kocsi ripityára tört.
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Még hány ilyen kérdés lesz? ^^



Amúgy eddig velem semmi nem történt. Se másnál más lovakon. Se az én drágaságommal. Ujj gyors lekopogom..kopp.kopp.kopp.kop...xD

2011. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Estem le lóról terepen egyszer, meg egyszer nyereggel együtt lecsúsztam vágta közben, mert rosszul nyergeltem, és élesebb volt a kanyar, mint amire számítottam. Meg egyszer egy ló megijedt és ráugrott a lábamra, és egyszer egy csikó is rátaposott a lábamra, és le se akart szállni róla. Meg egyszer megharapott egy póni, de az nem annyira baleset volt, hanem mérges volt rám, amiért nem adtam neki azonnal a kaját. =P
2011. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Wiráág. válasza:
100%
hátt.igazábóól.azon kívül h 1 párszor megtapostak..semmi komolyabb ;)
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 x) ***** válasza:
Egyszer csutakolás közben a hasát vakargattam és kicsit jobban bedőltem... na hát a drága meg hessegette volna a legyeket a lábával éss rúgott előre egy jó erőset.. nem kell mondanom hogy fejen talált és felszakadt a szemöldököm.. xD meg párszor megtaposta a lábamat meg nekinyomta a lábamat lovaglás közben a karámnak.
2011. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 DakotaDamon ***** válasza:
Ó, én ma hallottam egy ismerősöm balesetéről. Két lóval mentek ki, egy kancával és egy herélttel. Ő ült a kancán. Ellovagoltak egy lovardához, ahonnan kiszabadult egy csődör. A csődör nekiindult a kancának, ezért ismerősöm elkapta a kötőfékét, de a csődör felrántotta. Közben a herélt próbálta megvédeni a kancát, ezért meg akarta rúgni a csődört, de a fickó fejét találta el. Szép mély sebet szerzett a homlokára...
2011. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!