Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy életben marad a póni?

Figyelt kérdés

[link]


\o/


2011. aug. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Győzött az igazság!

Nem a póni volt a hibás és emiatt szemétség is lett volna elaltatni!

2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
helyes! :-)
2011. aug. 5. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát meglepődtem, hogy pont a szolnoki menhely. /szolnoki vagyok/

mind1, amúgy örülök, hogy megúszta. tényleg nem a póni hibája..

2011. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

érdekes hogy azelőtt gyerekek lovagolták...

az a gondozó tuti hogy valamit csinált amit nem úszhatott meg büntetlenül.én szívesen befogadnám :)

2011. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írták, hogy ittas volt. A legtöbb ló pedig gyűlöli az alkohol "szagú" embereket. Ahogy a kutyák is. És a ló/póni menekülő állat..:D
2011. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök neki, mert az ember volt a hibás! Mondták a tv-be hogy a pónit evés közbe zavarták meg, és ha értett volna a lovakhoz, akkor tudta volna, hogy evés közben lovat nem zavarunk!!!
2011. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azta..wáhh..nagy kő esett le a szívemről...és továbbra is maradok lovas mert tudom h nem bántanak...szerintem tuti bvolt olyan aki emiatt hagyta abba a lovaglást..de örülök és valahol mindig sejtettem hogy nem altatják el mert kár lenne értee..:)
2011. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!