Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kb. mennyiért vennétek használ...

Kb. mennyiért vennétek használt (kicsit kopottabb) kobakot?

Figyelt kérdés

Most állok kobak vásárlás előtt, azért érdekel, Ti mennyit áldoznátok rá?


-Van olyan ami egyáltalán nem karcos

-Olyan is van amin vannak karcok, kicsi foltokban hiányzik a bársonyos része.

Ezek csatosak és nincs nagyobb márkájuk.


2011. aug. 6. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a baj a használt kobakokkal, hogy nem biztos, hogy megfelelően fognak védeni baleset esetén.

Állítólag, ha már jobban leesik a földre, akkor már nem biztos, hogy megfelelő védelmet fog nyújtani.


Persze azért az enyém is esett már le, és még mindig azt használom. Én újat vettem, 13000 Ft volt, de már több éve használom.


Vannak olcsóbb kobakok is, talán még az is megéri jobban, mint egy használt. Én legalábbis nem vennék kobakból használtat, max ismerőstől. Azért az ilyen dolgokból érdemes jobb minőséget venni, mert az életedet mentheti meg.

2011. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 x) ***** válasza:
Egyébként annyira nem nagy kiadás új kobakot venni... az enyémet 6ezer valamennyiért vettem kb 2 éve és még mindig tökéletes :) szerintem érdemes beruházni egy új darabba.
2011. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hatezer körül már újat is kapsz, szerintem ez az a dolog, amin nem szabad spórolni, mert akár az életed múlhat rajta. Azt is nézd egy kobakon, hogy mindenképpen hárompontos rögzítésű legyen, a régi két pontosak nem jók!

A kérdésedre válaszolva pedig: ha már haszáltat veszel, maximum 1-2 ezer Ft-ot adnék érte, hiszen mint írtam, 6 ezerért már új is van.

2011. aug. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt: [link]

a Nagylovasban van, 4200 Ft, szerintem ha ennyiért újat vehetsz, ne adj pénzt használtért.

2011. aug. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Káró bársony kobak kb 5-6000 újonnan. Ennél olcsóbban nem nagyon kapsz. Használtat elég lutri venni, mert nem tudhatod biztosan az előéletét, így a biztonságossága sem garantált.
2011. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért annyira nem kell szarozni a használt kobakot sem, mert oké, lehet, hogy van aki hatszázszor esett benne, meg már agyon nyűtte és azért adná el, lehet, hogy az tényleg nem olyan jó már, de azért simán megéri szerintem azt megvenni, amkor valaki pl rossz méteretet vett, vagy csak kinőtte, és nem használta agyon, annak kb semmi baja nincs... Egyébként mondjátok már el légyszi, hogy hogy nem védene ugyanúgy esések után?oO Max picit benyomódik a hungarocel része, de azért olyan vastag, hogy egyáltalán nem vészes, a másik, hogy csomószor van, hogy valaki talpra esik, hátra, kézre, stb, sztem nagyon ritka, ha fejre, szóval most hogy lecsúszol a lóról, már új kobakot veszel? Nagy értelemre vall..
2011. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Decathlonban 5000 ft-től kezdődnek a kező kobakok,,a profibbak 1000 ft-től kezdődnek..:)
2011. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*bocsi 10000-től
2011. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi 20.000 forintért vettünk újet, de szerintem még jó sokáig fog szolgálni, mivel állítható. Nem az a bársony kobak, hanem olyasmi mint egy biciglis sisak. Szóval ilyen nagyobb :))
2011. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tattinit lehet kapni 15ért újjonan ;)
2011. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!