Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Régebben láttam fajlovakat,...

Régebben láttam fajlovakat, csak nem tu. Dom milyen fajták lehettek. Ebben tudnál nekem segítnei?

Figyelt kérdés

2 db nagy fajta ló, feketék, széles háttal, díszes kocsit húztak, jó drágák lehettek, nagyon szépek voltak, és olyan fajtalovasan tartották a nyakukat meg minden, az lenne a kérdésem, hogy kb mennyibe kerülhet egy ilyen, és jó e a hátára való felülésre és úgy lovagolni, és milyen fajta lehet?


előre is kösz


2011. aug. 7. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Friz lovak voltak.Egy fél éves herélt csődör 800.000 ft körül lehet,egy felnőtt herélt(bekocsizva,belovagolva)kb.1.500.000 ft..Lovaglásra teljesen alkalmas.
2011. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Ja,egy zöld kezet,nyomhatsz(előző)xd
2011. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nyomtam

hát igen, hasonlít


de nem volt ennyire szőrösek azok amiket én láttam

2011. aug. 7. 14:01
 4/11 A kérdező kommentje:
jah, és ezek a frízek összesítésben nagyon drágák? mint a kocsiknál a ferrári?
2011. aug. 7. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nóniusz volt,de fekete lipicai se kizárt
2011. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

inkább fríz volt, mint a másik kettő, szóval biztosan fríz


tehát akkor ezek a lovak összességében nagyon drágák?

2011. aug. 7. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
A nyakukat szerintem kicsi segítséggel tarthatták "fajtalovasan" Bár nem tudom milyen az:) Én is inkább a nóniuszra gondolnék bár szerintem egy jobb vérvonalú abból is kb. 500.000 de idősebb lehet 2-300000 is. Nem igazán értek hozzá, de valahol láttam kiírva. Úgy hallottam hogy azokat is lehet ugyancsak lovagolni. Az se mind1 hogy kancák vagy csődörök voltak e.
2011. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát olyan volt a járása, meg olyan volt a nyakuknak a tartása

de nagyon szép volt, biztosan fríz volt, ez a nóniuszra nem hasonlít nagyon, de egy fríz kb mennyibe van pár évesen, amire felrakhatom a seggem ,hogy hurcipáljon?

2011. aug. 7. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
elöbb tanulj meg lovagolni,aztán ráérsz ilyenre gondolni egyébként meg drágák a frizek
2011. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

okszi

de mért drágák?

2011. aug. 7. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!