Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell lovaskocsit vezetni?

Hogyan kell lovaskocsit vezetni?

Figyelt kérdés
köszönöm
2011. aug. 7. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

mármint hajtani?

hát van szár és azzal, ha jobbra akarsz menni jobbra húzod ha balra akkor meg ballra, ha meg megakarsz állni akkor szólsz neki, hogy "hóó" és egy kicsit húzod a szárat.

2011. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is kell egy érzék hozzá. Egyként kell mozogni a lóval, és tudni az alapokat. Kihúzott háttal ülj, És a szárat feszesen fogd. Ne szakítsd azért ki a lónak a száját, de ne is laza legyen.. Az ostort használd ha szükséges, de csak birizgáld a ló hátát.Tudnod kell a parancsokat, a gyí és a hó szavakat. a megálláskor nem csak szót mondj, hanem a szárat is húzd meg. induláskor engedj a száron. Én a legjobban lépésben szeretek menni. De ügetve is kitűnő. Attól függ, mennyire sietsz. Ha bármi kérdésed van még, akkor irj privit.
2011. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak! Ne osztogassunk tanácsokat míg nem tudjuk mennyi idős a kérdező!! És hogy milyen lovas tapasztalattal rendelkezik! Ha valamennyire értesz a lovakhoz és már elmúltál 10 éves nyugodtan írj privátban 10 éve hajtok ott bármire válaszolok. ;)
2011. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én is hajtok régóta, tőlem is kérdezhetsz
2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondod neki hogy gyííí aztán majd lesz valami
2011. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 x) ***** válasza:
én az alapokat tudom csak az érdekelne hogy kell-e hozzá valamilyen engedély vagy vizsga? és 18 év alattinak is lehet?
2011. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt ahol én lakom, nem kell engedély, fiatalok is hajtanak szekeret, Ha fogathajtásra gondolsz, akkor oda lehet kell vizsga. utolsó előtti előtti voltam
2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!