Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Edzéshez fásli megfelel?

Edzéshez fásli megfelel?

Figyelt kérdés
Most vettem hófehér tattini ín-boka védőt, de nem akarom edzésre használni, mert nagyon koszolódik. MIt vegyek szerintetek ami 6000 forintból ki jön? Fásli az jó lenne szerintetek edzésre, vagy vegyek inkább ín és boka védőt feketében ? Ja és linkelnétek nekem jó fáslikat?
2011. aug. 7. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol tartod a lovadat??

és akkor tudunk közeli lovasboltokat és abban is segíthetünk hogy milyet vegyél a lovas boltban ami jó is

2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok.
2011. aug. 7. 21:44
 3/7 A kérdező kommentje:
De tudom hogy itt a bonanza lovasbolt, csak inkább netről szoktam rendelni :D
2011. aug. 7. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
attol fögg hogy mit szeretnél a lovaddal díjugratni díjlovagolni...
2011. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Díjugratás, de még 4 éves.
2011. aug. 7. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ínvédőt vegyél, főleg ugratáshoz.
2011. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jó a fásli ugráshoz. Egyrészt nagyon-nagyon nehéz jól felrakni a munkafáslikat, ne szorítsa el a ló lábát, de ne is csússzon le, ehhez igen sok gyakorlat kell. De az ínvédő sokkal többet véd a külső sérülésektől, amit pl. a rúd okozhat, egészséges ló lábának meg nincs szüksége a fásli adta tartásra, sőt, árthat is neki.

A nagylovas.hu-n nézz szét, náluk szoktak egész jó árban lenni ínvédők, bokavédők, vagy a Decathlonban. Ja, amúgy hosszú távon az ínvédővel mindenképp kevesebb a baj, csak lemosod és kész, a munkafáslit meg súrolhatod minden edzés után.

2011. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!