Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik a legkényel...

Szerintetek melyik a legkényelmesebb?

Figyelt kérdés
Melyik a legkényelmesebb ló fajta?
2011. aug. 7. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Devil Horse
2011. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fajtát nem tudok mondani, de jellemzően a tömzsibb, széles, fotelhátúak :)
2011. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A széles fotelhátú ló még járhat úgy, mint egy varrógép, találkoztam már ilyennel, minden volt, csak kényelmes nem...

Állítólag az egyik legkényelmesebb a tennessee walker, próbálni még nem próbáltam, csak olvastam róla, van olyan jármódja is, amelyre nem minden ló képes, de állítólag nagyon kényelmes és nagy távolságokat is szuper megtenni rajta.

Ami kényelmessé tesz egy lovat: ha nem merev a háta, nyaka, ha jól maga alá lép, ha a talajfogásai rugalmasak és persze az sem hátrány - de ez inkább szőrén lényeges - hogy jól izmolt háta legyen.

2011. aug. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magasabb, hosszúlábú lovak, ha egyensúlyban vannak, szépen mélyrelovagolva akkor igazán kényelmesek tudnak lenni.

Az én pacim rövidlábú, széles hátó, de akármennyire is nyújt, sajna "varrógép" de én nagyon szeretem :)

2011. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lo és ember fuggö. Én pl nem szeretem a széles pacikat, inkább a keskenyeket. A széleseket nekem nehezebb szoritanom. A kedvencem az ugetö lo. Pici, bár az ügetése gyors, de nekem kényelmes, nem varrogépes, mert puha.
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 x) ***** válasza:
Huhh hát embertől függ.. ki mit szeret. Szerintem a legfontosabb hogy ne legyen egyenes vagy vagyon görbe a háta. Az egyenes hátú ló nekem nagyon pattogós. És se nagyon széles, se nagyon keskeny ne legyen. Szóval az aranyközépút :)
2011. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legyen hosszu dölt a lapockája legyen böven a "lovas elött",keskeny a szügye szellös és lebegös legyen a mozgása picit rövidebb a háta
2011. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!