Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről? (videó)

Mi a véleményetek erről? (videó)

2011. aug. 11. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szomorú:(
2011. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy szomorú, csak én azt nem értem benne, hogy miért ölte meg a lovat, az a szerencsétlen ember?! én az ilyen embereket azonnal fejbe lőném...
2011. aug. 11. 14:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Szegény Felhő...amúgy nem olvastad? Azért szúrta le,mert a gazdája el akarta vinni másik bértartásba a lovát.Szánalmas...
2011. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Remélem feljelentette az a szemétládád. És a szeme láttára ölte meg. Na az már a legrosszabb mikor a kezed közt hal meg az az állat akit imádsz.
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én olvastam, de nem értem, hogy miért kellett ilyen módszerekhez folyamodni?!

És igen, valóban az a legszörnyűbb, ha a kezed között hal meg az imádott állatod :'(

2011. aug. 11. 15:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Leírom hogy mi történt: Volt a lány meg a lova illetve a bértartó egy bizonyos Indián. Nála volt bértartásban a ló már egy ideje a ló. A lány (bizonyos Petra) észre vette, hogy a lovakat rossz körülmények között tartják így el akarta hozni a lovát hogy egy másik bértartásba vigye onnan, de a férfinak ez nem tetszett, felült a lóra amin kantár és nyereg is volt kiment vele az utcára és csak ennyit mondott: Kéne a lovatok? Nesze itt van! És beledöfött egy tört a ló nyakába majd a szivébe és a szive környékére. a ló egy pár lépést támolygott majd össze esett és elvérzett. Mindezt az akkor 16 éves Petra édes anyja és a kistestvére látta(4-5 éves).

Azonnal értesítették az állatvédőket és a rendőrséget. Az állatorvos már csak azt bírta megállapítani hogy a ló elpusztult. A feljelentés megtörtént, már volt egy tárgyalás is azt hiszem júniusban. Most szeptember 9.-én lesz a következő!! Ahova várják az ÁLLATVÉDŐKET.

Megjegyzem az első tárgyaláson indián (a bértartó) csak nevetett és azt mondta hogy egyáltalán nem bánta meg.

Nos a videó pedig szomórú!

És ez csak ebben az országban történhet ám meg mert kap 5000Ft büntetést 'oszt el van intézve hisz az csak egy állat. Nem az ebadót kéne bevezetni hanem az ilyen szemét ládákat börtönbe csukni!!!! ;)

2011. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát értem, ez szörnyű, de remélem nem ússza meg "indián" 5000Ft-tal,hanem legalább 2-3 évre börtönbe csukják, és nincs annyi pénz, amivel meg lehetne fizetni szegény lány emlékeit, és Felhővel töltött pillanatait...
2011. aug. 11. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
A gyilkosság semmire nem megoldás, embernél sem, egy állatnál meg főleg, aki semmiről nem tehet, ebben az esetben meg a lehető legkevésbé sem volt hibás..:S
2011. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

AZT AZ EMBERT KÉNE MEGÖLNI AKI EZT TETTE EZZEL A SZERENCSÉTLEN ÁLLATTAL! EZ A LÓ SEMMIRŐL SEM TEHET!!!!!!!!!!!!!!

DE Ő MÉG IS MEGÖLTE!

FEL TUDNÁM AKASZTANI AZ ILYET!!!!!!!!!!!!


UGYE FELJELENTETTÉTEK????????????????????????????????????

2011. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
feljelentették, de állítólag 5000 Ft pénz bírsággal megússza :/
2011. aug. 12. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!