Kezdőoldal » Állatok » Lovak » My Stone angol telivér?

My Stone angol telivér?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy My Stone nevezetű angol telivér, akit keresnék, apja Vatori, anyja Emystone. Én sajnos csak idáig jutottam, több infot nem sikerült róla meg tudnom, de kéne. Elméletileg most fedezőmén, talán pej-sötétpej színe van.

Előre is hálásan köszönöm annak, aki valamilyen infoval tud szolgálni!


2011. aug. 11. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a Vatori igazából Vettori.

Telivérben Magyarországon biztos,hogy nem fedez.

2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen adatbázis sehol nem tud róla.Nem Milestone véletlenül?Ilyen nevű sötétpej fedezőmén van.
2011. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Származása úgy van,ahogy írtad,csak épp a név nem stimmel,nem is lehet M betűs elvileg.

Everstone a neve,2009.06.06-án született Franciaországban.Nem fedez,tréningben van,nemrég volt 6.Deuville-ban.

2011. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek (vagy mindegyiket ugyanaz írta? mert mindhármótok 78%-ban ad hasznos választ xD)

Innen igyekszem tovább indulni :))

2011. aug. 12. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én írtam mindent.

[link]


A fórumra regisztrálj és a "Tenyésztés"topicban megtalálod a ló pedigréjét.Kérdéseidre is válaszolnak.Ott Fortuna néven vagyon fenn.

2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon hálásan köszönöm!!! Sokat segítettél *.*
2011. aug. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!