Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit rakjak a lóra? Fontos!

Mit rakjak a lóra? Fontos!

Figyelt kérdés
Idézőjelesen lovagolnék szőrén,vagyis nyereg nélkül és mit rakjak rá,hogy ne törjem a hátát és ő se törjön engem...
2011. aug. 12. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
izzasztót
2011. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az elég rá?
2011. aug. 12. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
még az izzasztó mellé én szivacsot is raknék rá, ha törős :D
2011. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy egy zselétasakos izzasztót, amibe belerakod a zselét, így nem fognak egymáson csúszkálni a rétegek
2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt régen egy felestartásom, jó törős volt a pacika, úgyhogy egy vastag pokrócot addig hajtogattam félbe, amíg úgy nyeregalátét formája nem lett. Azzal már túl lehetett élni :D
2011. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szőrén akarsz lovagolni, lovagolj szőrén, ha kényelmetlen, rakd fel a nyerget. Hülyeség minden vacakot rátenni a lóra, balesetveszélyesebb is, mert könnyebben lefordulsz pokróccal, izzasztóval, bármivel, mint simán.

Ahogy a gitárosoknak megkeményedik az ujjbegye a gitárhúrtól, úgy a te feneked is megszokja a szőrén lovaglást, idő kérdése. Nekem is volt, hogy véresre törte a ló (a lónak egyáltalán nem okozott ez gondot :-D), de ez velejár. Megszokod.

2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én már több mint 2 éve megyek minden alkalommal szőrén, és semmit nem rakok a lóra. meg kell szokni. ha izzaztót vagy pokrócot teszel rá könnyebben le lehet csúszni róla.meg ma már szőrén akkor legyen igazából szőrén :D
2011. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha jó az egyensúlyod, csikóspatracot! :) csoda szerkezet.

ha nem annyira jó akkor ne is menj szőrén, max hevederes patrac!

2011. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!