Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágólovat veszek. Ez mit takar?

Vágólovat veszek. Ez mit takar?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent pontosan? Hogy olyan lovat venne, amit más vágóra szánna?

Meg eladó lovaknál szokott lenni, hogy "Vágó lovat beszámítok". És ha beszámítja, utána mit csinál vele?


2011. aug. 12. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
sztem felzabálja.
2011. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Lovakat nem csak lovaglásra tartanak/nevelnek hanem hogy ugyanúgy vágóhidra küldjék őket mint a marhákat.Külön fajta a vágóló tipus.(asszem)
2011. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jesszusom... =/

Azért köszi

2011. aug. 12. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy eleve vágóra szánt, vagy baleset miatt vágóra küldendő lovat vesz. Aztán összegyűjt belőlük jó sokat, kamionra rakja és elviszi.
2011. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálatos... De ezt az infót is köszönöm.
2011. aug. 13. 21:49
 6/10 altini ***** válasza:
65%
vago lo kifejezes azt takarja hogy kioregedett, esetleg vak, vagy santa, vagy ep olyan hamis hogy kozelebe se tutsz menni, vagy pedig eleve eere a celra tenyesztett lovak.. vannak lovak melyeket azert etetenek minel tobb legyen a sulyuk ( izom nincs a lovon) es azt beaggyak vagora es kapnak erte vmennyit.. a balesetet szenvedo lo is ide tartozik de az helyzettol fugg gondolok it arra hogy ha egy lonka eltorik a laba lekell loni mert nme szenvedhet ami azt jelenti hogy ott mar azonnal lekell vagni... vagy egy kehes lovat mar tudnak vago lonak arulni mivel az meg bir enni stb es nme szenved max az hogy kohog (bizonyos mertekben szenved) de nme ugyy mint egy torott labu. rem tuttam segiteni:)
2011. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. aug. 29. 20:53
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok,a vágo lo igazábol a hidegvéru lovakat takarja kimondottan vágás céljábol tanyésztik nagy sujban értékesitik vágohidra,a lo hus a lo 2 éves korában a legjobb minoségu.ezalatt az ido alatt tápot és jo minoségu tomegtakarmányt etetnek vele majd értékesitik mint a hizott bikát amit irtatok azok a kényszervágo kifejezésbe illenek
2013. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez sem sokkal jobb, de köszönöm a választ. :-(
2013. jan. 9. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a lókolbászt, -párizsit. A volt barátnőm meg az élő lovakat szerette, egyszer jól meg is szívattam, megkínáltam lópárizsival (amit éppen ettem), majd utána mutattam neki képet egy gyönyörű kecses fehér lóról, hogy "na, őt etted meg". Videóra kellett volna venni a reakciót, aztán mondjuk elárultam neki, hogy egy kiöregedett, rusnya, ormótlan, sánta lovat evett meg, de még utána is ki volt akadva egy kicsit. Mondjuk nem ezért mentünk szét...
2017. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!