Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elcsesztem, de nem direkt....

Elcsesztem, de nem direkt. Nagyon égő?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kisvárosban háziverseny (díjugratás) ilyen "falunap" szerűségen.

Én voltam a zászlós (nem tudom, hogy kell mondani)és minden rendben ment egészen az összevetésig, ahol ugye a 4-es akadály volt a kezdés. Kb. 3 lovasnál rendesen intettem a zászlót, de utána odajött hozzám az egyik lány és elkezdett velem beszélgetni. Közben én nem a 4-es akadály felé néztem (ami háttal volt a színpadnak), hanem előre a zsűri felé.Elfelejtettem, hogy nem az elsőről indul. Nem csengettek, így nem is emeltem fel a zászlót, de a lovas már elindult. Már kb a felénél tartott, amikor szólt aki nézte a stoppert, hogy nem indította el, mert a zászló nem volt fent. :S


1.elterelték a figyelmem

2.elfelejtettem, hogy már összevetés van

3.nem csengettek

4.a lány nem intett, hogy indul

5.ez volt a második alkalom, hogy én voltam a "zászlós"


Nagyon bűntudatom van emiatt, hogy újra indulnia kellett, aludni is alig tudtam, ezen kattogott az agyam.

Egyébként amatőr-résznél volt.


19/L


2011. aug. 14. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen bárkivel előfordul! Ezen ne idegesítsd magad.
2011. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Leszidtak?
2011. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, csak bemondták, hogy mivel a zászló nem volt fent, így nem indították el a stoppert és újra kellett ugrania.

A végén pedig amikor odamentem a kamionhoz (színpad vagy mi)mondta egy nő, hogy pont összesítésben csesztem el. Mondjuk az a nő még csak nem is lovagol.

És én nem is akartam zászlós lenni :(

2011. aug. 14. 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Tanultál az esetből.Legközelebb majd jobban odafigyelsz.
2011. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hadd idézzem a szabályzatot: a lovas akkor indulhat, ha csengőjelzést kapott és a starter zászlója a magasba van emelve. Ezek szerint te egyáltalán nem hibáztál. A lovas a hibás, hiszen ő nem is indulhat, ha nem kapott erre engedélyt csengővel és a startzászló felemelésével - hivatalos versenyen ezért kizárható.
2011. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagykőrösi vagy? :)
2011. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem. Miért ott is előfordult? :)
2011. aug. 15. 12:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak itt is szombaton volt lovas nap. Nem tudom, hogy volt-e ilyen, mert én nem voltam kint, de hallottam, hogy történtek szép dolgok.
2011. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mik történtek? Itt szerencsére idén semmi nem történt. Tavaly volt egy csúnya baleset. Egy gyerek a 3 lovát kikötötte a hangszóróhoz, és a tüzijáték elkezdődött, amikor el akarta engedni a lovakat, végighúzták a gyereket és közben Őt taposták. :S
2011. aug. 15. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon durva!!! Itt olyan volt, h kocsiba nem akart átmenni egy paci a vizesárkon, és a csaj, aki hajtotta, már felállt és úgy verte, a zsűri meg már szólt, h kizárják ha nem hagyja abba. Meg szép esések is voltak
2011. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!