Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy sárga lónak jól állna a...

Egy sárga lónak jól állna a piros? (herélt)

Figyelt kérdés
Piros felszerelésekre gondoltam mint pl.:kötőfék,lábvédő,nyeregalátét stb.
2011. aug. 14. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én a feketét javasolnám, bár az elég "tömeg cucc" gondolom azt nem akarod. Annak meg mi köze hogy herélt? :)
2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jól nézne ki!!
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha herélt akkor fiús színeket kéne választani. Mert így értelmetlen a kérdés. :D


Sárga lónak bármelyik szín jól áll.

Nekem sötét pej kancám van neki minden piros :)

2011. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

NA ezzel nem értek egyet, nem mindegy, hogy milyen sárga a sárga. májsárga, árnyalatok, stb.


Szerintem jól állna neki, inkább a kötőfék, ne vidd túlzásba, h az összes cucca piros. Kérj kölcsön vkitől piros cuccokat, és nézd meg a lovadon, h jól áll-e.

2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Wááááh, heréltre pirosat???? Neeeee... Ne csinálj bohócot a lovadból.

Sárgának - árnyalattól függetlenül - jól áll a kék, a fekete, a citromsárga, vagy a zöld. Ne adj rá pirosat...

2011. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nem sárga.. PEJ.
2011. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti kommentáló:mibajodvan? én lovam is herélt és piros cuccai vannak...nagyon jól néz ki benne.mért ban a piros egy heréltnek?:D


utolsó kommentáló:sárga-pej? o.O xD

2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
semmi bajom sincs, köszönöm szépen. Csak megborzongok a gondolattól... egy heréltre pirosat? Nekem is heréltem van, és soha nem vennék neki piros cuccokat, elvégre herélt és nem kanca. Nem tudom nálam ez ilyen elvi dolog, hogy heréltre vagy ménre nem adok lányos színeket. ráadásul a sárgákkal és a pirossal vigyázni kell, nem minden árnyalaton áll jól.
2011. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó (utolsó válaszoló), az a te lovad. És kész!


Drága sárga-pej válaszoló. Van külön sárga ló és pej is!


Én pl. a májsárga lóra nem adnék pirosat, de egy "hagyományos" sárgára talán. Kérj kölcsön vkitől piros cuccokat és tedd rá a lovadra.. ennyi.

2011. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lovadat öltöztesd fel csajosan. te meg öltözz fel pasisan :D YEAH! úgy már cukkiii :D
2011. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!