Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam a karámban minden...

A lovam a karámban minden hova követ?

Figyelt kérdés
Nem csak a karámban, hanem be az istállóba is. Ha nincs nálam kaja akkor is :P. Ez jelent valamit? Nem az a tipikus búvós fajta, nem igazán szereti ha birizgálják, de nekem eltűri. Múltkor is elmentem a karám végébe, ott leguggoltam és utána éreztem, ahogy a vállamat böködi meg a hajamba fúj. Nem hagyott békén addig, amíg meg nem fordultam és akkor odanyomta a fejét hogy simogassam meg ilyenek. (: Szóval, a kérdésem szimplán annyi, hogy ezt miért csinálja, kötődik hozzám?
2011. aug. 15. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

bár én nem értek a lovakhoz, de ez aranyos... nem gondoltam hogy ők is ennyire ragaszkodóak.

igen biztosan nagyon szeret téged! És biztos szeretné ha többet is foglalkoznál vele, pl lecsutakolnád, simogatnád, lovagolnál rajta stb

2011. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

(:

természetesen szoktam lovagolni rajta, heti 5x (2 terep, 3 pálya) meg mindenféle egyéb dolgok. fürdetés, stb :P

2011. aug. 15. 20:55
 3/5 x) ***** válasza:
67%
Ez természetes elég sok ló ilyen :) egyszerűen társaságkedvelő.
2011. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmi különlegeset, egyszerűen csak szeret :) Az én lovam is ilyen..mindenhova követ :)
2011. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak természetes. Örülj neki, mert legalább bízik benned, és nem tekint "ragadozónak".
2011. aug. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!