Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a vélemény erről a lóról?

Mi a vélemény erről a lóról?

Figyelt kérdés
sajnos elég rossz minőségű videó, de szerintem a mozgása, beugratás, baszkül azért látszik. köszi a válaszokat
2011. aug. 16. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 16. 11:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Szépen egyenletesen megy, tuti képzett, engedelmes. Nem torpan meg az akadálynál, simán ugrott. Jó ló
2011. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem torpan meg az már azt jelenti hogy jó??-zseniális megállapítás.

Szerintem jól mozgó fiatal ló, még nem ugrik igazán hátból

2011. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szépen száron megy, a lovasnak látszólag nem kerül túl nagy erőfeszítésébe kontroll alatt tartani a lovat, rövidíteni, az akadályokat jól felméri, szépen ugrik.

Jó kis ló lehet szerintem :)

2011. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon siest.vágtában nemannyira,de látszik az akadály előtt hogy megy ,versenyen ha ez a ló ráharap vagy belefekszik a zablába akkor olyan iramot fogy neked menni...egyébként nem ugrik szépen egy kicsit lehejtja a fejét vagy nem is tudom...ha tapasztalt vcagy akkor jó ló de ha kezdő akkor nem neked való
2011. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal lónak nézem, szépen adja a fejét, de a teljes elengedettséget még nem látom rajta - ha valóban fiatal még, akkor ezzel semmi baj. A beosztóval ugráson nem mutat sememmit, a következő oxeren már jobban megmozdul, ennyiből nehéz ítélni, de B2-B3-ra jó lehet.
2011. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és nagyon jól láttátok, tényleg fiatal, még csak négy éves. egy német csikó egyébként, erősen telivérezett. nekem nagyon tetszik (:
2011. aug. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!