Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ausztrál nyeregről vélemény?

Ausztrál nyeregről vélemény?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, szerettem nagyon, de lecseréltem angolra:)
2011. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lovagoltam már olyannal és szerintem nagyon kényelmes és kb lehetetlen belőle kiesni:D
2011. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy is mondjam, ésszerűtlen választás, főleg, ha különösebb célod nincs vele. Tehát nálunk jó minőségű ausztrál nyerget vagy nehéz kapni, vagy drága, de leginkább mindkettő. Ehhez vegyük hozzá, hogy használtan érdemes venni, mert azon túl, hogy kipróbálható, az ember kevésbé sajnálja, ha baja van. Az új nyeregnek meg kb annyi az előnye, hogy fél évvel később kell majd javíttatni...

Inkább a western nyerget javasolnám, abból egy fokkal nagyobb a választék.

2011. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
Egyik kedvenc fajtám, tényleg nagyon kényelmes. És használtam éri meg a legjobban, én is úgy vettem. Nem a legújabb de lovaglásra tökéletes :)
2011. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bármilyen nyeregről van szó, csak használtat érdemes venni, mert akárhogy is néz ki, már jól ki van ülve, és nem kell rá plusz 20 évet szánnod, hogy kényelmessé puhítsd x)
2011. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ausztrálom, karácsonyra kaptam az appaloosa lovammal együtt.:)

Nekem nagyon tetszik, viszont rohadt nehéz...:P

Az angol nyergekhez képest egy robusztus.:D

2011. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kényelmetlen volt, pedig nem csak egyben ültem, többet is kipróbáltam, de nem az én világom. a combtámasz csak útban volt
2011. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elég régen vettem újan, a mai napig tökéletes állapotban van, soha semmi problémám nem volt vele, minden nap lovagoltam benne, és nem csak én, hanem 100-150kg-s emberek is. Minden télen bekentem bőrápolóval és bőrolajjal( ugyan úgy, mint az összes lovas holmim) és nagyon jól bírja a mai napig(eladtam egy ismerősnek azért tudom). A varrásoknál vastagabban kentem be.

2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!