Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit lehet/illik alkudni...

Mennyit lehet/illik alkudni egy ló árából?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak amennyit a gazda enged.

Már első pillantásra látni lehet hogy ki az, aki hajlik a dologra, és ki nem.


Szerintem nézz meg hasonló lovakat árban, hogy tudd, kb milyen az ajánlata.

2011. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amennyit tudsz, de olyan is van, hogy semmit nem engednek, vagy kell a ló annyiért, vagy nem...
2011. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ha irányáron van hirdetve, akkor pl egy egymilliós lónál százalékosan mennyivel ajánlhatok kevesebbet?
2011. aug. 16. 14:33
 4/10 x) ***** válasza:
Hát mondjuk egymilliós lónál ha hajlik rá a gazdája akkor le lehet alkudni 800ezerre. Az a legjobb eset. De azért minimum egy 50est általában engednek belőle :) de attól is függ hogy hány embert érdekel a ló és hogy ők mennyit adnának érte. Mert ha egy millába kerül akkor egész jó kis ló lehet.
2011. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nálam alkudnál megmutatnám a kaput:)
2011. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de hozzád nem fog menni, mert értelemszerűen te csak fixáras hirdetést adsz fel.
2011. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az irányárat ne vedd biztosra, van olyan, aki csak lusta beállítani, vagy nem is tudja. Mgyaráztam én már eladónak, hogy van fix ár opció is:D
2011. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem is, ha 1 millió a ló, akkor max. 800 ezerre le lehetne alkudni, de ez nagyon sok mindentől függ. :)
2011. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 %ot siman le lehet ha meg nem akar alkudni nem muszaly megvenni, nemcsak neki vannak lovai.
2011. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja es ha nem latszik rajtad hogy tudod mit csinalsz, meg nem vagy eleg hatarozott akkor nemhogy alkudni nem fogsz, de meg at is vagnak.
2011. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!