Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jármódban lovagoltok...

Melyik jármódban lovagoltok legszívesebben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyszer régebben lovagoltam poroszkában. Az nagyon kényelmes volt, annál kényelmesebb jármód nem is létezik.

Sajnos már nincs meg az a paci.


De nálam lófüggő, melyik jármódot kedvelem jobban.

2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Poroszkálni már én is poroszkáltam, tényleg hihetetlen és nagyon kényelmes :D Hasonló, mint az ügetés, de egyáltalán nem "ráz", tök egyenletesen megy a ló, jó buli *.*

Eddig én is csak egy ilyen lovon ültem, de majd lesz még, ha úgy alakul ^^


Viszont az ügetés és a vágta vetekszik egymással, nehezen tudnék dönteni (=

2011. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lépés. Úgy lehet legjobban élvezni a szép tájat meg a lovaglást egyszerre. Persze ahhoz megfelelő táj is kell.
2011. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vágta =)

Mivel én pónit lovagolok, ezért az ügetése elég gyors, a tanügetése nagyon pattogós és a könnyű ügetése pedig fárasztó, de a vágtája az eszméletlen, nagyon jól ki lehet ülni és ha költőien akarok fogalmazni, az is mondhatnám, hogy szinte szárnyalunk *-*

2011. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vágta *.* Full galopp terepen :))
2011. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:47-es

A szívemből szóltál, nekem is a lépés a kedvencem.

2011. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

18:40-es, na én mentem fullvágtában galoppályán, angol telivéren. meglátta a lovat előttünk, addig se mentünk lassan de rendesen rákapcsolt. őszintén bevallom féltem, pedig sokat bírok :DD

amúgy a kérdésre visszatérve: legszívesebben az 'ugró' jármódban :D tudom ilyen nincs, de annyira imádok ugrani... szóval mindig változó ez nálam, néha ebbe, néha abba :P

2011. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem az ügetés ^^ Se nem túl gyors, se nem túl lassú, és mindig van mire figyelni közben. Amikor könnyűügetek, olyan "otthonosan" érzem magam a nyeregben ^^
2011. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vágta
2011. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:40 Vagyok!

Hát igen, de a lovam nem is egy nagy termet tehát könnyen beelőznek mások ilyenkor úgy bele kezd hogy majd' hátra felé szállok le. :DD Nagyon imádom!! Pláne amikor egy magas gáton vágtázunk és mellettünk a szép táj amit mondjuk nem nagyon látok de imádok bele vágtázni a nagy mezőbe! :DD A lovamról meg ne is beszéljünk hogy élvezi, ilyenkor mutatja csak meg hogy mi az igazi énje hogy a pályán mondjuk hogy "fúú de tele volt a lovam", azt közbe kimenne terepre rájönne hogy "na igen talán annyira mégse volt tele akkor mint most terepen". :D Vááá ma volt hogy 2 km-eren keresztül full vágtáztunk 1000 méteren belül fölösleges volt bármi nemű próbálkozás hogy felvegyem vagy félfelvételeket csináljak. De nem is akartam csak mentünk mint állatt. Érezni ahogy a ló teljes izomzatával bele van feszülve a vágtába olyan jó. Meg aztán hallani a megelégedett horkantásait meg a levegővételét hogy azt mondja vele: " Köszönöm! " Hát nekem ez a terep lovaglás és a vágta! Persze nem mondom hogy nem szeretek erdőbe csatangolni meg kis tavakba úszni vele mert az a másik kedvencem! :)

2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!