Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Gondolkoztatok már azon, hogy milyen lenne lóval bejárni az országot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja. Rögtön azután, hogy megnyertem a lottót, és többet nem kell dolgoznom majd visszatérünk rá:P
2011. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne, csak (egyetértve az elsővel) nincs rá keret... Marad szép álom :))
2011. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne de tényleg drága, mert a lónak is kell kaját vizet venni. De én nagyon bírnám! ;)
2011. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FogyiiFagyii válasza:
Fat lennet!! :D
2011. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is tervbe vettünk ilyet, napközben tudnának legelni, megszállni biztos lehet tanyákon, csak hát a munka... Majd egyszer talán...

De kellene egy vezeték ló is, a holminak. Ajánlom neked megnézni A hajnal első fénye című filmet, abban nagyon hasonló szituáció van :-) Gyönyörű film, és tanulságos is.

2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 x) ***** válasza:
Huu majd ha egyszer fölkerekedtek szóljatok nekem is :D jó lenne de eléggé szürreális.. például New Yorkban vagy Japán zsúfolt őrült utcáin mit kezdenénk szegény lovakkal? :)
2011. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy kerül ide Japán? xD Ha jól tudom az még nincs az ország határain belül...:D


De am nekem is szóljatooook =)

Én is meek veletek.:)))

2011. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 x) ***** válasza:
Jaa bocsánat én világ körüli útra gondoltam :D
2011. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond.:))))

De azért az országon belüli barangolás nagyobb valószínűséggel megvalósítható valljuk be...:DDD

De én azt is nagyon élvezném!:)

2011. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!