Kezdőoldal » Állatok » Lovak » érdemes megvenni, vagy még...

érdemes megvenni, vagy még ne? ( magyarázat lent )

Figyelt kérdés

szóval kb. 2 hét múlva mennék lovagolni. ( 3 éve nem ültem lovon, korábban voltam pár futószárazáson, kétlem, hogy abból maradt volna meg bennem valami tudás :D )

azt üzente az edző , hogy bőr cipő legyen sarokkal, semmiképp sem edzőcipő.

szóval néztem neten lovaglócipőket, de ami 7 ezer azis gumi... az baj lenne ha gumiból lenne? csak kicsit félnék így odaállítani, ha jól tudom amúgyis díjugrató meg minden, nem akarom magam már az első alkalommal elásni :D ..

csak én olyan vagyok, hogy ha valamiben nem vagyok jó / vagy nincs szupertehetségem hozzá stb. akkor nagyon hamar feladom..

vélemény? :/


2011. aug. 18. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A gumi is teljesen megfelel a funkcióknak, főleg, ha kezdő vagy. De egyébként szerintem rá se kell nagyon gyúrni erre a bőr cuccra néhány évig, sőt, még akkor is teljesen jó lesz a gumi lovaglócipő lábszárvédővel, amikor az első versenyeidre mész x)

Úgyhogy fogalmam sincs miért kell neki bőr, vedd meg nyugodtan a gumit, az sem véletlenül LOVAGLÓ cipő. Ráadásul azt szerintem nyugodtabb szívvel strapálhatod, mint a bőrt. :D

2011. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
egyetértek az elsővel.a gumi jobban bírja a strapát mint a bőr és így tovább tudod majd használni.ráadásul jobban megfizethető.
2011. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

LoL, láttátok a reklámot?

Nyári gumi akció xD [első hozzászólásom alatt]

2011. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyébként érdemes szétnézned lovasok.hu-n az apróhirdetések között, ott azért tényleg jóval kevesebbet kell kiadnod bármiért is, mint boltban vásárolva. :)

Én már több mint két éve nem vásárolok lovas boltban, mégis eddig mindent meg tudtam szerezni, amit szerette volna :D

2011. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Khmm... khmmmm... már bocsánat, de minek költekezd ki magad már az első lovaglóórán, ha azt se tudod még biztosra, hogy utána tovább lovagolsz. Itt még véletlenül se ellened akarok szólni, hanem az edződ iránt. Az igaz, hogy a lovaglás egy drága sport, de lehetőséget kell biztosítani mindenki számára. Minek ide mindjárt elsőre bőr? Elég, ha megveszed a gumit.Utána, ha már belejössz, és minden jól megy, akkor vehetsz komolyabb cuccot is.
2011. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A gumi is tökéletes, max kicsit belesül a lábad, meg lehet a bőr kényelmesebb lenne, de sokan hasnzálnak gumit, elsőnek ez is tökéletes. A lidlben szokott lenni olcsóbban, 7ezerért már nem csak gumit kaphatsz szerintem... De első alkalommal szerintem amúgy is felesleges, nálunk van, aki most is edzőcipőben lovagol... Arra figyelj, hogy ne legyen széles, és tényleg nem ártana, ha lenne valami sarka, (de ne tűsarkú) mert akkor nem tud belecsúszni annál tovább a lábad a kengyelbe... Viszont az edző sem várhatja el, hogy az első alkalomra vegyél egy 16ezres bőr lovaglócipőt...
2011. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tökéletes lesz a bőr, abban még patát mosni is jobb :)
2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat !

igen, én is így gondolom, hogy még felesleges. Meg, hogy kitudja, hogy fog menni :D a pacikat imádom, szóval amiatt biztos kitartanék, de ha béna leszek..

akkor szerintem a gumis mellett döntök, csak mégis aggódok, hogy le fog szólni.. mondjuk nem mondta, hogy lovaglócipő legyen a cipő, csak h bőr , és sarkas.... ( hm.. nem sok ilyen utcai cipővel találkoztam mostanság.. :D:D ) egyébként most mennek ki külföldre azért fogok csak tudni 2 hét múlva menni, meg elég felkapott egy hely.. úgyhogy remélem nem leszek parasztnak titulálva ...

köszönöm a jótanácsaitokat :))

2011. aug. 18. 20:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha parasztnak leszel titulálva, vagy lecsesznek, mert huhha, a 20 ezres bőr cipő helyett meg merted venni a negyed annyiba kerülő gumit, akkor azzal a lendülettel válts szerintem helyet, mert akkor ott valószínűleg minden mással kapcsolatban is így állnak, és csak a pénzt akarják kihúzni belőled. :)

Mondjuk ha egy rendes hely, szerintem még mindig nem lesz belőle gond.

2011. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz :) ( mármint, hogy nem lesz baj )
2011. aug. 18. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!