Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi volt a legjobb lovas...

Mi volt a legjobb lovas élményetek eddig?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer a belvárosban egy történelmi rendezvény keretében lovagi páncélban jelentek meg szervezők a főtéren, állt ott egy hatalmas szürke ló, (nem tudom milyen fajta) akkora volt a marmagassága, hogy át sem láttam felette, pedig majdnem 170 cm magas nő vagyok. Ült rajta egy szintén nagyon magas férfi, megkérdeztem, hogy felülhetek-e a lóra. Természetesen megengedte, majd a lóval szépen elsétáltam egy szűk kis sétáló utcába. Azokat az arcokat látni kellett volna, egy srácnak majdnem kiesett a kezéből a telefon, mert szokatlan jelenség volt ott.
2011. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én mostanában kezdtem el lovagolni, egyszer ültem eddig lovon, az szuper élmény volt. :D Meg 1-2 hónapja voltam nézőként egy lovasversenyen, az se volt rossz... :)
2011. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor megkaptam legelső lovam és nem is tudtam h kapok és valószínű se volt hisz sose említették. Amikor kilovagoltam kigyósra lóval békéscsabáról. A pusztákon vágtáztunk :D nagyón jó érzés volt. De sok van...:D
2011. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor szinte karcolás nélkül megúsztam egy olyan esést, amitől akár ott is hagyhattam volna a fogam:)
2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
amikor először megláttam a lovamat (beleszerettem, azóta is megvan)illetve akkor, amikor csatlakozott hozzám. (: sose fogom elfelejteni!!
2011. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is lóbolond voltam,de mostanában kezdtem el tényleg járni,és tegnap az egész órán szabadon mentem,nem kellett a futószár!Aztán az edző megengedte hogy én szerszámozzam le a lovat tök egyedül,majd kikaparhattam a KEDVENCEM patáját!!!! <3 :D :)
2011. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az volt a legjobb,amikor rendes kocsiuton 8 kilometert lelovagoltam egy gyonyoru fekete lovon ugetesbe, es a vegen beugrott vagtaba,akkor vagtattam lovon eloszor(ezt most azert irtam mert ultem egy szamaron is ,ami bevadult,felagaskodott es utanna el kezdett vagtatni)Azonkivul meg egyszer ultem egy belovagolatlan lovon(en voltam az elso) es elveztem,hogy mikozbe rettenetesen tancolt alattam,mindvegig a hatan maradtam.De azt se szeretne kihagyni,amikor egyszer ugettem a kedvencemen ,Csillagon,es akkor ereztem azt az erzest,hogy eggye valok a loval.
2011. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb az volt, mikor barátnőm lován ültem, és iszonyú hisztis volt aznap, és beugrott vágtába, én meg fogtam vissza, és ebből az lett, hogy helyben vágtázott. Isteni jó érzés volt.


De nem hasonlítható ahhoz, mikor a kiszemeltemen először ültem, és mikor felvezettem a lószállítóra, akkor már a saját lovam.

2011. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!