Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan tudhatom biztosan,...

Honnan tudhatom biztosan, hogy a ló bízik bennem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

lovaglásnál? a ló elengedett, felveszi a támaszkodást, feladja a hátát


földről? ha lefekszik vagy pisil a jelenlétedben, akkor biztonságban érzi magát


igazából nem túl konkrét a kérdésed, nekem ezek jutottak eszembe

2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és terepen miből derül ki,hogy bízik bennem?
2011. aug. 19. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Például ha megijed és te vissza tudod rakni a helyes útra úgy hogy elmentek a veszély mellett akkor valószínű hogy bízik benned valamennyire. De ha meg se ijed olyankor amikor egyébként megszokott akkor is bízik benned. Ha fél a víztől de sikerül rávenned nem "verekedés" árán hogy belemenjen akkor is bízik benned. :) Én ezeket mondanám, de nyilván sokan mondják hogy de hát, de hát ezt megcsinálja egy határozott lovas is , na de nem "veszekedés" árán hanem a ló vakon megbízik benned.
2011. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt többnyire lehet érezni, ha megbízik benned a ló :) PL. ha kedvesen viselkedik veled, bújik hozzád, és hagyja, hogy "azt csinálj vele amit akarsz". (Természetesen, itt is van egy határ, de gondolom azért érted h mire gondolok)
2011. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy egy herelt lo,ha meglat hozzam bujik,meg amikor elvesztem az egyensulyom ugetesbe akkor lassit,es barmit kerek tole (persze segitsegekkel stb.) az azt jelenti,hogy bizik bennem ?Nagyon szeretem ot,es szerintem o is engem..
2011. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 x) ***** válasza:
Még régebben nagybátyám mondta (isten nyugosztalja) hogy ha belefújsz az orrába az orroddal (mint amikor orrot fújsz) nem igazán tudom elmagyarázni máshogy, remélem érted. Na szóval ha belefújsz az orrába és ő visszafúj akkor bízik benned. Nem tudom ebből mennyi igaz, paraszti észjárás, az én lovam is csinálja :) meg a másik hogyha alulról átöleled a nyakát és a marjánál összefonod a kezed és a ló engedi, talán a válladra is ereszti a fejét, nem hátrál ki, az is a bizalom jele általában. A lovaglásnál nem sokat tudok már segíteni, az előttem szólók elmondtak mindent. De ha a földön bízik benned valószínűleg lovaglás közben is fog. A bizalom nem a helyzettől függ. Ha bízik benned akkor addig bízni fog amíg okot nem adsz az ellenkezőjére :)
2011. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!