Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ló elbír egyszerre két...

Egy ló elbír egyszerre két lovast?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyan szoktassuk rá,ha még sose ült rajta 2,csak 1?
2011. aug. 20. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell szoktatni, az én lovamon pl még sose ültek 2en, egyszer felültem rá a barátnőmmel..nem csinált semmit, ugyanúgy ment :D de biztos van amelyiknek kevésbé tetszik
2011. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyetek mindketten nyolcvan kilósok, de ha pl 45+30, mert kisebbek vagytok, vagy bármi, akkor oké, de azért ne legyetek több, mint az átlag ember, aki lovagolja..
2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó esetben kicsit fülelget hátra, aztán megy tovább :D

De így rosszabb esetben is max 1-2 bakolás szokott lenni, akkor általában a hátsó emberke esik, az elöl ülő sancos xD

Kettesben én még nem ültem lovon, de ilyen 180-as fokos fordulatot, meg hanyatt fekvést, és egyebeket már igen, azokat nagyon aranyosan tűrte (=

De persze lova válogatja.

2011. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illetve a kérdésedre válaszolva: Két normál kondícióban lévő lovast elbír.
2011. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 x) ***** válasza:
65%
Persze... például vannak ilyen jól megtermett versenyzők akik akár lehetnek 80 kilósak. Szerintem két fiatalabb, kisebb termetű lovas kb együtt nyom annyit :) de amúgy az én lovamnak se volt gondja vele. Jöttem hazafelé vele, találkoztam barátnőmmel aki történetesen a szomszédom mondom elvigyelek? Szóval felült a ló kicsit fülelgetett hátra hogy nem szoktam én ilyen nehéz lenni általában de különösebb gondja nem volt. :)
2011. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Súlyban ne legyetek többek ketten, mint amilyen ember lovaoglja, avgy max +5 vagy +10 kiló nagyon maxon, de ez ne egy póni legyen, vagy kisló, hanem jól megtermett, kifejlett, kb 10 éves paci, se ne csikó, se ne öreg... A csikó nem is értené, és a csontozatának se tenne jót, az öreg meg értelemszerűen megintcsak....
2011. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A huszárlovak 140 kilót cipeltek,(na és a huszárok tudtak lovagolni!)árkon-bokron keresztűl, de megvolt a szükséges edzésmunka is. Egyébként el, de minek, szerncsétlen lónak elég, ha egy lovas veri a hátát, szerintem nem nagyon kíván ebből kettőt!
2011. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
attól függ,milyen ló...egy falabellánál mondjuk nem sok sikerrel xD de ha mondjuk egy lipicaira gondolsz,simán ;)
2012. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!