Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a fjord loról?

Mi a véleményetek a fjord loról?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 21. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
cuki
2011. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom még nincs, de állítólag szívós kis ló, nagyon jól bírja a hideget, igazi kis északi alkat, ha választhat a meleg istálló és jéghideg havas legelő között, az utóbbit választja. :D

Több helyen is olvastam, hogy nagyon jó szerkezetű lábaik vannak, a csánkok pedig különösen erősek.

Jó pont még, hogy a lapos mar jellemző rájuk, ami azért nem kevés könnyedséget tud okozni szőrén xD

Emellett bátornak, és erős akaratúnak is mondják. :)

2011. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-Jó pont még, hogy a lapos mar jellemző rájuk, ami azért nem kevés könnyedséget tud okozni szőrén xD


ezt a mondatodat hogy érted? *.* van egy ponim az mellé szeretnék majd jövöre :) most is lesegetem neten eladókat de nemnagyon találok vagy nagyon drágák :|

2011. aug. 21. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
az ilyen partoknak mindig nagy a kerülete, de azért szép!
2011. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát, egy lapos marú lovon sokkal kényelmesebb a szőrén, nem tör, nem nyom annyira. :)

Nekem a felestartásom egy égig érő marú lovacska volt, szőrén utána komolyan mondom véreset pisiltem x) [de nem kell megijedni, elmúlt]

Mostanában egy alacsonyabb marú pacit lovagoltam szőrén, vele nagyon jó volt (: [Pedig még Ő sem volt az a kifejezett nullamaros]

Úgyhogy egy fjord gondolom, mivel rájuk különösen jellemző a lapos mar, nagyon kényelmes lehet :)

2011. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kishordok:)<3
2011. aug. 21. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
én ajánlom a fjordot, szerintem nagyon aranyos kis póni és sokféle lovas sportágban is lehet alaklamazni, de hobbi lónak is tökéletes, sajnos személyes tapasztalatom nincsen de én is szeretnék egy fjord pónit, de igen sajnos elég kevés van feladva hirdetésekben, próbálj tenyésztőknél érdeklődni, keresgélni, sok sikert hozzá :) viszont ha nem találsz megfelelő fjord pónit ajánlom még a haflingit, méretben is megegyeznek naggyábol,, és képeségekben is, meg természetben is :D én lovagoltam már haflingit ő hisztis de volt, de nagyon el is kényeztette a gazdája :/ de mégegyszer sok sikert :D
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*alkalmazni
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
természetükben*
2011. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!