Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az arab...

Mi a véleményetek az arab félvér lóról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Eddig ahány arabbal dolgom volt, mind dilis, szétszórt, üvöltözős és lusta. Persze lehet, hogy csak én fogtam ki pont ilyeneket, de szerintem elég gyenge idegzetűek...
2011. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen ráadásul még iszlamisták is!
2011. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Én egy arab félvér csődört lovagoltam fél évig. Nekem nagyon tetszett. Pörgős lendületes ló volt , nagyon kitartó és értelmes, és annak ellenére hogy csődör viszonylag könnyen kezelhető.
2011. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, gyönyörűen ohzza az arabok személyiségét, ugyanakkor lassab - ami jó, mert hozzám az passzol. Ez a jó a félvérekben, elvileg általuk lehet válogatni azon tulajdonságok között, ami kell a fajtából és ami nem. Nagy hátránya, hogy mindegyik egyedi, így sokat kell válogatni hogy megfelelőt találj.
2011. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem is arab félvérem van. igazi bolond az a ló :D

de ha megvan az összhang, akkor tökéletesen tudtok együtt dolgozni :)

2011. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Arab félvér ménem talán a legtökéletesebb ló, akivel valaha összehozott a sorsom, pedig most is 30 paci áll az istállóban (bocsánat, most még a karámban, mert délután van).:-) Együttműködő, nagyon intelligens, kellemes mozgású, csodaszép és teljesen megbízható. Tüzes, de kontrollálható, amikor lovagolok rajta, sokszor az az érzésem, hogy egy kupac dinamiton ülök, ami ugyan bármikor felrobbanhatna, de mégsem teszi. Eszméletlen erő sugárzik belőle, de kontrollálható erő, terepen nem volt még ennyire megbízható ló alattam. Ugrani nem nagyon szeret, legalábbis pályán, mert kinn a természetben nem nagyon zavarja, ha elénk kerül valami. De ez konkrétan az ő személyisége, volt már dolgom nagyon jól és szívesen ugró arab félvérrel is.

Nincs az a pénz, amiért megválnék ettől a lótól. Amikor várandós voltam, majdnem végig lovagoltam, de csakis ezen a lovon. Annyira vigyázott rám, hogy az már hihetetlen. Mén létére, ha betipeg hozzá a pici lányom, meg se mozdul, figyeli a gyereket, finoman megszaglássza és hagyja, hogy a kicsi símogassa. Egy álom ló. Imádom. :-)

2011. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 404 ***** válasza:
100%
Az egy gyönyörű és kecses mozgású ló.
2011. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden ló szép, köztük az arab félvér is. Szép, okos.
2011. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én már több,mint egy éve lovagol arab félvér lovon és elég megbízható.Terepen nagyon együttmüködő.Nagyon szeretek rajta lovagolni.Díjlovaglásban is kitűnően teljesít.Több lovat is próbáltam már,de azok nem olyan szótfogadóak.

Lehet,hogy ez a batanítástól függ!

2011. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem majdnem mindegyik lovam arab volt mostanáig... mind hülye volt... szétesett... a magyar sportló a legjobb
2011. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!