Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jellemeznétek a kedvenc...

Jellemeznétek a kedvenc lovatokat?

Figyelt kérdés

Az én kedvenc lovam a Balogh-Liget Lovas Klub egyik iskolalova. A neve Tornádó, 2001-ben született kisbéri félvér mén. Rajta tanulok vágtázni, és már egy ideje csak rajta lovagolok. Még sose estem le róla. Nagyon szeretem, mert jó paci!

Ti írhattok többet is, köszi!


2011. aug. 24. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én kedvenc lovam Jusvanii a Kabóka lovastanyáról :DD

2006-ban született magyar sportló.én vagyok az állandó lovasa mivel még nagyon fiatal szoknia kell az embereket :)

2011. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó lehet
2011. aug. 24. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenc lovam a saját lovam. :)

Egy arab telivér szürke kanca, a neve: Lisa. Egy tanyán van ridegtartásban, a tanyának nincs neve. :D Kiváló terep ló. Távlovaglásban és kisebb Military versenyeken több kevesebb sikerrel. Ő egy pontosan olyan ló amire nekem szükségem van.

2011. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is jó lehet, köszi
2011. aug. 24. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc lovam egy Astor nevű óriási magyar félvér, és csak egy szóval tudom jellemezni: tökély :)
2011. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő is jó ló lehet
2011. aug. 25. 15:37
 7/7 anonim válasza:
Az én kedvencem egy kisbéri félvér herélt, almás-deres, Normennek hívják. Amióta csak lovagolok ő a kedvencem. :) Kezdők alatt eléggé makacs, de ha már jobban tudsz lovagolni, akkor mindent nagyon szépen megcsinál. egyszerűen imádom. ! ^^
2011. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!