Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja ezt? (lent)

Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel járok ki lovazni. Az ő kedvenc lovát sajnos eladják meg azt is amin lovagolni szokott. Az én kedvenc lovamat meg megvesszük. Aztán tegnap szóba jött a téma és azt mondta, hogy szerinte ne vegyük meg mert egyszer úgyis meghal , szóval inkább ne mi vegyük meg hanem más és akkor nem látom ahogy meghal a ló. Megjegyzem a ló 4 éves és semmi baja nincs (hála Istennek) !
2011. aug. 24. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát rejtély marad
2011. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem féltékeny
2011. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

normális válaszokra gondoltam..

Irígykedik, hogy nekem sikerül megvenni a kedvenc lovamat , neki meg nem?

Meg néha olyanokat tud mondani.. olyan mintha le akarna beszélni.

2011. aug. 24. 17:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
azért valahol őt is megértem, nagyon rossz lehet, hogy tőle elvették mindkét kedvencét te meg megkapod...de igy akkor sem lehet viselkedni...tuti hogy irigységből mondja
2011. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az a elsőnek ment, hogy normális válaszokat gondoltam!
2011. aug. 24. 17:23
 6/20 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy rosszul esik neki. De akkor sem kéne egy más ló halálán gondolkodni..
2011. aug. 24. 17:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana, mert tudomásul kell venni, hogy akár holnapra meghalhat, ez benne van a játékban. Az, hogy te ezen nem akarsz gondolkodni te dolgod, csak aztán egyszer arcon fog csapni az élet... élj úgy, mintha midnen nap az utolsó lenne, mert lehet, hogy az.
2011. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
utso: persze, benne van a pakliban, de azt ne mond, hogy minden lótulaj úgy indul neki minden napnak, hogy lehet hogy ma meghal a lovam...
2011. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

a két utolsónak, bár ellentétes dolgokat mondanaak, igaza van. bármelyik nap történhet valami baleset, de ha ezen agyal valaki folyton, akkor nem tud felszabadultan viselkedni.


a barátnőd csak irigy.. ne foglalkozz vele, veled kellene örülnie, ha igazi barát lenne..

2011. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
biztos hogy csak féltékeny, mert neked sikerül megkapnod amit szeretnél neki meg nem . próbálj vele nyíltan beszélni a dologról , had öntse ki a lelkét és talán ő is megnyugszik
2011. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!