Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Láttatok már csak csikót...

Láttatok már csak csikót felnőni? Ha igen, milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
34%
2011. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, miért jó az valakinek, hogy olyan kommenteket ír amivel leminősíti magát...

Amúgy nálunk 4 hónappal ezelőtt született egy gyönyörű csődör csikó. Már most is hatalmas, és nemsokára lekörözi az anyját. Már most is hihetetlen, hogy mennyit nőtt, pedig még ezután fog rendesen fejlődni. Várom már, hogy 3 évesen végre ráülhessek, és száguldozva vágtázzunk terepen. :)

2011. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van egy csikóm 1 és fél éves de most is emlékszem amikor ott állt fél órásan (fél órája született meg) és istenem az volt a legszebb nap, és most meg nyalogat és kéri a jutifalit meg rohangál 1 éve meg az anyján logót és sirt amikor elment! Igen csodálatos! És ezekre a b***ó parasztokra akik előttem írtak (a normálisnak meg bocs!!) nem foglalkozz csak unatkoznak! ;)
2011. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megszoktam már,hogy nem mindig normális válaszokat kapok,de van,hogy azért szólnak be,mert kérdés közben elgondolkodtam és hülyén fogalmaztam,mint most is:D
2011. aug. 26. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
3. vagyok. nem értem a pontozást. Tényleg levágtuk a lovat, nálunk falun nem mindig azért volt tartva a ló, h örömködjünk milyen szép.
2011. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első voltam, és egyáltalán nem értettem, mi akar lenni az a "csak csikót"

Igen, láttam kis nóniuszt a születésétől máig :) irtó aranyosak, mikor megszületnek, és igazolják a "lónak is négy lába van" kezdetűt :) és tényleg fura visszagondolni arra, hogy abból a kis sülüből milyen pompás állat vált mára.

2011. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a lóban lehet gyönyörködni,hogy milyen szép,általában azért illik tartani...
2011. aug. 26. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én lovam is velem nőt fel, már 1 napos korától ismerem. Most lesz 2 éves.

Egyszerűen leírhatatlanul jó :) Ahogy látod felnőni..:)

2011. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én láttam felnőni a mostani lovamat (3 éves herélt =)). Egy hete van nálunk ... szinte én ültem rajta először, én lovagoltam be, és most is én lovagolom, nagyon jó érzés =))
2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok csikó született már nálunk, láttam őket felnőni, az egyikkel pl. együtt is aludtam az istállóban, együtt hevertünk a szalmán, nagyon hozzámnőtt, azóta is imádom, mostanra 14 éves.

Olyan is volt, akit születése percétől én neveltem, cumival. Az állatorvos semmi esélyt nem adott neki, mert egy csepp anyatejet sem kapott soha, csikótápszerrel neveltem. Azt is mondta az állatdoki, hogy nem látott még soha senkit, aki hajlandó a csikó igényeihez mérten cumiztatni - vagyis az első hetekben gyakorlatilag félóránként-óránként. Én hajlandó voltam. Csodás ló lett a csikóból, kedves, igazi csibész, játékos, okos. Sajnos idén tavasszal azt is végig kellett néznem, hogy meghal. De ahogy a születésekor, úgy halálakor is ott voltam vele, símogattam a fejét. Elbúcsúztunk.

2011. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!