Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg önző lennék ezért?

Tényleg önző lennék ezért?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy önző vagyok,hisz van saját lovam,de senkit sem engedek a hátára,csak az egyik barátomat,hisz tudom,hogy ő nem ronthatja el a lovat,hisz jobb lovas mint én,a többiek ezt önzőségnek tartják
2011. aug. 27. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem önző vagy, hanem körültekintő. :)
2011. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Attól mert 1×-2× rá ül más is és esetleg nem úgy lovagolja ahogy te, még nem lesz semmi baja.De ha felülne rá valaki nem hiszem hogy megsértődne ha mondanád neki közbe hogy mit ne csináljon(pl hosszabb szár vagy ne rugdossa vagy valami)
2011. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem! Én se szívesen engedek mindenkit a lovam hátára!

Rajtam kívül 2 ember ült rajta (a ló 12 éve megvan) szóval ha ez önzőség akkor én egy szemétláda vagyok :DD

2011. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én se szívesen engedek mást a hátára,főleg,ha tudom,hogy az illető nálam rosszabb lovas,de mondjuk a lovam nincs hozzászokva,hogy más is ráüljön
2011. aug. 27. 16:07
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
3. vagyok. Szerintem nem is jó mondjuk az iskola lovaknál is van hogy van aki tök puhán szépen fogja alovat de van aki szét rángatja a száját :/ Na én ezért nem hagyom hogy más is ráüljön. 'oszt ha tetszik tetszik ha nem akkor menjen aki ahova akar
2011. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ismertem egy iskolalovat,ami mindenki alatt csak döcögött,de ha én ültem a hátára akkor az a ló megtáltosodott
2011. aug. 27. 16:20
 7/18 anonim ***** válasza:
én SENKIT nem engedek a hátára csak az edzőimet... de aztse hónapos szinten... évente 2-3x :)
2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
megnyugodtam akkor,hogy ez nem számít önzőségnek,hisz más is így van vele,hogy senkit nem enged rá
2011. aug. 27. 16:40
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem 3 éve van meg a lovam és én lovagoltam be és azóta is csak én ültem rajta és nem hiszem hogy más fog is valaha. ( szerintem nem is engedne senki mást felülni )
2011. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem önző vagy, csak ésszerű...


Én sem engedek SENKIT a lovamra, huh, még csak az kéne :') [edzőn, oktatón kívül természetesen, de akkor is felügyelem a munkájukat]

2011. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!