Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás közben néha szokott...

Lovaglás közben néha szokott fájni a térdem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 20:21
 1/10 RaspberryFrog válasza:
100%
Szerintem tornázzál lovaglás előtt.Vannak kifejezetten lovaglás előtti tornák,kipróbálhatnád őket :)Így "bemozgatod" magad,és nem fog fájni a térded :)
2011. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy csak az elején szokott fájni, úgy hogy lehet, hogy a torna lesz a megoldás. :)
2011. aug. 27. 20:27
 3/10 anonim válasza:
13%
cserélj matracot az ágyon és akkor jobb lesz
2011. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
ordítás az jó a fájdalom ellen, le cseréled a térded, vagy nem ülsz lóra!xd,
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
20:30-as , pont ezt akartam írni :D :D :D Megy a zöld kéz! :D
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nektek megy megy ezerrel a piros pacsi. :D

Állatok.

2011. aug. 27. 20:44
 7/10 A kérdező kommentje:
meg megy*
2011. aug. 27. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött. Térdfájással lovaglás közben. Aztán kiderült, hogy alapból rossz a térdem, és hogy dupla adag porcerősítőt kell szednem, mint egy már elég idős embernek.

Ennek ellenére én lovagolok rendszeresen, lovam is van. Néha, mikor leszállok róla, akkor fáj, de csak ha túlerőltetem.

Egyébként nekem sokat számított, hogy milyen széles a ló. Egy nagyobb darab pacin képtelen voltam lovagolni, de az enyém kecses, kis keskeny hátú, és így nincs gond :)

2011. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott fájni a bal térdem, ha megerőltetem. Szintén az előző hozzászólhoz hasonló a helyzetem. Ramaty a térdem, de lovagolok. És én is a keskeny pacikat szeretem! Ja, és még a jobb bokám is. Volt egy kis balesetem vele (nem lovas), abból kifolyólag. A kikönnyített ügetést nagyon szeretem, de piszok hamar megfájdul a bokám.

Én is azt tudom javasolni, hogy lovaglás előtt mozgasd át, utána pedig kend be valami kencével, ami izületi és izom fájdalmakra való. Nekem a Rictofit Sportkrém bevált.

2011. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mr23 válasza:
fura mert nekem is rossza térdem és nekem nem szokott fájni... igaz hogy én még kezdő vagyok... de szerintem a bemozgatás télleg segítene ;)
2011. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!