Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kantárt választanátok?

Melyik kantárt választanátok?

Figyelt kérdés

Ezt - [link]

vagy ezt - [link]


A kantár heti 2-3x lenne használva, szóval nem sokat.


2011. aug. 29. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Az elsőt, az nagyon spéci,a másik az játék az elsőhez viszonyitva.
2011. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a piros jobban tetszik, meg ha esetleg olyan a lovad színe akkor még passzol is hozzá. De ez csak az én véleményem. Jó állapotúnak tűnik.
2011. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
a 2. az uj az elsön látni ,hogy egy kicsit elvan öregedve a bör ,az áruk majdnem egyforma ,ere a célra szerintem mind a kettö alkalmas de én a másodikat választanám .
2011. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Határozottan az első. Sokkal szebb, mutatósabb, funkciójában véve pedig ha jól látom, ugyanolyan a kettő, mert a piros betéteset is át lehel alakítani kombinált kantárrá. :)

Szerintem meg azért nem akkora tragédia, hogy már kicsit használt, legalább jól be vannak járatva a csatok, meg van hajlítgatva a bőr, könnyebben megy a ki-be csatolás, stb.

2011. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
És adják vele a szárat, zablátm és jó vastag bőrből van,és ez czak az irány ár.
2011. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

első!

Sokkal jobban néz ki mint a második. Meg nem lesz olyan nehéz csatolgatni :)

2011. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én az elsőt választanám, ha nem is használod túl gyakran akkor is érdemes 2-3 hetente bőrolajjal lekenni, hogy puha maradjon.
2011. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
25%

mindenképpen a 2. !!!!

nekem ilyenem van, és nagyon jól bírja, én minden nap használom, és nagyon jó...

nem rozsdásodik a csat, úgyhogy 2. !!!

[link]

2011. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
az első jó lehet neked, bár a zabla amit adnak hozzá erős lesz. csatold majd be a szárat a nagy karikába, hogy ne legyen feszítő jellege. próbálj alkudni az árból :)
2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!