Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen hevedert vegyek egy...

Milyen hevedert vegyek egy érzékeny oldalú lónak?

Figyelt kérdés
Csikó, és a "hirtelen" jött munkától ki van dörzsölődve az oldala. Nem sebes, csak kidörzsölt.
2011. szept. 1. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Van ilyen hevederre húzható szőrmehuzat. Szerintem próbálkozz egy olyannal, nálunk azt kap az érzékeny bőrű ló, és nem horzsolja ki.
2011. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
neoprémest az a legjobb.
2011. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
a szőr és hasonlók jók lehetnek. nem tudom, hogy mennyi a kereted, de egy minőségi bőr heveder soha nem fogja bántani (tapasztalat) prestige pl van 28ezerért
2011. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Gumis heveder és ha az sem elég jó tegyél rá prémet.
2011. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is a hevedervédő szőrmét ajánlanám. De igazából ma már olyan hevedereket is lehet kapni, amiknek a hasi része szőrös, attól függ mennyit szeretnél rá áldozni, meg melyik tetszik jobban :)
2011. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy jó bőrheveder is jó, szerintem ha nem márkás, akkor is jók, ha az is dörzsöl, akkor vegyél rá szőrmehuzatot. Arra figyelj, hogy a szőrmét viszonylag gyakran kell mosni.
2011. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bőr van neki, és elvileg jól nyergelem, azzal nem lehet gond. Lehet h megpróbálok rá egy szőrmét.
2011. szept. 1. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva? (1. vagyok)
2011. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én hasznosnak értékeltem a válaszod, bár a hevederem ívelt formája miatt félek a szőrmétől, valószínűleg neoprénes lesz, de a szőrme is nagyon jó ötlet :)
2011. szept. 3. 21:54
 10/11 A kérdező kommentje:

A neoprénes alatt erre gondoltatok? [link]

Vagy ilyenre? [link]

Valaki ez utóbbit is neoprénnek hívja...

2011. szept. 4. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!