Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?...

Mit gondoltok erről a lóról? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik ismerősömnek nagyon tetszik, és pont lóvásárlás előtt áll.


De 2 évesen belovaglás alatt?


2011. szept. 2. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
kicsit furcsa,tekintve,hogy 3 évesen se lovagolják be a lovakat,de lehetséges,mindenesetre gyönyörű ló,nálunk a lovardában 2 évesen lovagoltak be egy lovat
2011. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mivelfélvér nem gond a 2éves belovaglás.De nullás sütésű (ha egyáltalán sütötték) SZámítsd hozzá,hogy csak az útlevélhez is egy csomó papírt kell intézni
2011. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Fú ettől a Báró névtől falra tudok mászni. :DD Amúgy 2 éves a csikó, ami nem valami sok, és kis testalkatú, tehát könnyebb lovasnak ajánlott csak. Majd ha később erősebb lesz, utána már más is felülhet rá. Nálunk is egy 2 éves csikóra egy 50 kilós csaj ül fel, viszont már több túrán is ott voltak. :) Amúgy rendben van a paci. :)
2011. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
igen, az ilyen két évesen belovagolt lovak végzik hat évesen vágóban :) én nem venném meg, még az alkatán is látszik, hogy csikó, még aránytalan. papírjai sincsenek, az még plusz kiadás (sütés, csikóbélyegzési, útlevél, stb..)
2011. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
korrekt véleményt nem lehet mondani a felépitéséröl mert nem jók a képek,de az nem tul jó ,hogy egy 2 éves csikonak pálcás zabla van a szájába,az sem tul jó ,hogy szörén is ülik szerintem még ehez nem elég erös a háta! a képeket látva én nem lettem meggyözve.
2011. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem is tudom,Papírok nélküli nem tudom sütése van de ha az sincs akkor bármilyen kort el mondhatnak róla. Továbbá én nem bíznék ebbe a hapsiba mert aki egy hibátlan lábszerkezetű, extra mozgású és küllemű lovat, 195.000 ért eladna az hát nem is tudom.. Én sokkal többét adnám. Előbb érdemes lenne megnézni, én nem bíznék ebben az ürgében. Ha én lovat adnék el és rajta lennék a képen akkor minimum vennék fel egy pólót attól el tekintve hogy a lóról szól a dolog. Szóval lehet hogy minden rendben de papírok nélkül bármit el mondhatnak róla... Bármit!
2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
én azt tanácsolom az ismerősödnek, hogy várjon még egy fél évet, és abból a pénzből, amit ráköltene, vegyen egy normális lovat
2011. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Így igaz utolsóó :)
2011. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Én se venném meg, képről sztem még 2 évesnek sem látszik. No meg amin 2 évesen ültek....No abból ritkán lesz jó ló.
2011. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!