Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá anyut a hetente...

Lóbarát kérdése:

Hogy vegyem rá anyut a hetente 2×i lovaglásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet járni lovagolni, lovazni. Viszont a másik településen van a lovarda. Ő meg nem fog velem átkocsikázni hetente kettőször, az üzemanyag miatt. Eddig ezeket próbáltam:

1. Átbiciklizek, mire azt mondta, hogy nem, mert még megvernek.

2. Átbiciklizik ő is, ez lesz a következő, mert jelenleg nincs itthon.. Kérnék még ötleteket, amibe biztos belemegy.. Köszönöm! :(


2011. szept. 2. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:
(13 / L vagyok)
2011. szept. 2. 17:52
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos a lovaglás nagyon sokba kerül :S

Szerintem kérj anyukádtól zsebpénzt (hetente, vagy havonta) És ha összegyűlik akkor menny el belőle lovagolni.

2011. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

a kérdés arra vonatkozott, hogy hogyan jusson el oda..


mi azt szoktuk csinálni a loviban, hogy mindig más anyu hozza-viszi a gyerkőcöket. beszéldj össze egy barátnőddel

2011. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
busz? vonat?
2011. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos falun lakok, busz meg nem visz pont oda, csak be a városba. :/
2011. szept. 2. 17:59
 6/10 A kérdező kommentje:
A faluban csak én lovagolok, így senki nem járkál arra. :S
2011. szept. 2. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
de miért, annyira elhagyatott, cigányos hely hogy megvernének? :/ mert más ha gyalog mennél de szerintem bicajjal kisebb az esélye. meg gondolom nem sötétbe mennél. de amúgy nem tudom, nagyon nincs ötletem. esetleg azt lehetne, legalábbis nálam úgy van hogy minden vasárnap kapok 200Ft-ot. plusz még névnap, szülinap, karácsony. ez már évek óta így megy, lehet hogy elsőre kevésnek hangzik pedig már elég sok összegyűlt így. szóval még azt lehetne hogy a heti 2 lovaglásból az egyiket te fizeted. :/
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ljubica válasza:
82%
Próbálj valami munkát vállalni a lovardában,így olcsóbban lovagolhatsz és az a pénz megmarad a benzinre anyukádnak!
2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hülyeség lenne felvetni, hogy mi az, hogy apám mehet hetente 3× horgászni, mikor az JÓVAL messzebb van, engem meg nem visz hetente 2× lovagolni, pedig az fele annyi idő, mint a horgászásra az út.
2011. szept. 3. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
felvetheted, de szerintem úgyse mondanának rá olyat ami a javadra válna. sajnos ez már csak ilyen..
2011. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!