Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért rak sok ember kötőféket...

Miért rak sok ember kötőféket a kantár alá teljesen feleslegesen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 08:32
1 2 3
 21/23 majedi19 válasza:

Ahogy azt már előttem írták, csomózott kötőfékkel nem kötünk ki lovat....!!!!!!!!!!!!!! nem szakad el, ellenben remek sérüléseket okozhat... Nem ártana tudni mire való, mielőtt a kezünkbe veszünk egy eszközt.

Hogy az eredeti kérdéshez pluszt adjak: én akkor hagytam a csomózott kötőféket a kantár alatt, amikor elkezdtem átszoktatni a kötőfékkel lovaglásra. Bent már nem raktam zablát a szájába, de kint terepen biztonságosabbnak tartottam, ha úgy próbálom ki mennyire működnek a dolgok kötőfékkel, hogy közben mégis ott a zabla,ha úgy látom nem boldogulok.

2015. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod kötni és nem kantározod le jobb ha a kantárra rakod a kötőféket. Ha alatta van az kidörzsölheti meg minek legyen még egy dolog feleslegesen szegény fején és még igénytelen és ronda is (ahogy előttem is írták cigányos). Túrára oké ott hasznos de csak úgy mert egyszerűbb felesleges
2020. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok most veszem csak észre hogy az utolsó válasz is 2015-ös XD
2020. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!