Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 4. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
2011. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
50%

Először is tisztázzuk... mire akarod használni? mennyi tapasztalatod van lovak (főleg csikók) terén?

Egyébként lehet jobbat találni.. bár még csikó ezért sokat alakulhat de nekem nem igazán szimpi. Egyenes a háta de mondom, még csikó. Papírjai elvileg nincsenek, sütve chipelve ahogy látom nincsen. Elég nehéz mit kezdeni egy származástalan (nagyon) félvér lóval.

2011. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
SZép arányos lábak.
2011. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

magas nyakillesztés,közepesen rövid egyenes hát,hoszu egyenes nyakél,dijlovaglásra,illetve ugrásra nem hiszem,hogy alkalmas lesz.

nekem a hátsó lábállása nem tetszik de még csak egy éves még nincsen teljesen kifejlödve.

2011. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
ha nincsenek nagy terveid vele, és megmondod, hogy csippeljék be, meg kérjék le az útlevelét, akkor vedd meg. jobb ha tudod, mire belovagolható állapotba kerül ez a ló, simán elmegy rá fél milliód, ha nem több. ennyiért meg már vehetél egy normális lovat is..
2011. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincsen papírja, az égvilágon nem tudsz vele mit kezdeni, ha bárhová viszed, és megállít a rendőr, és nincs róla papírod, elviszik az állatot.

Egy ismerősöm így szívta meg.

Versenyre se fogod tudni vinni papírtalanul. Max otthon eldöcögsz vele, és annyi.

Feketén meg... hát papírt... én nem ajánlom. Az én lovamnak meg volt a papírja, és úgy tudom, hogy utólag nem lehet csináltatni, max az állatdoki tud kiadni vmit, amivel igazolni lehet, hogy ez az a ló...

2011. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs róla papirod ,hová viszik el az állatot megtudhatnám?
2011. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!