Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás? Hol vagy honnan...

Lóvásárlás? Hol vagy honnan érdemes?

Figyelt kérdés

Vennék lovat, nyugodtat, jó természetűt, lehetőleg idősebbet, aki már "gyakorlott", vagyis nem ijed meg a forgalomtól, meg ilyenek.

Már felhívtam pár embert, de esetleg valami jótanács? Azt hallottam, hogy a vásári lovakat nem szabad hazavinni...

Jólesne néhány tanács, hogy mire figyeljek, vagy hogy hol érdemes vásárolni...

Előre is köszönöm! :)


2011. szept. 5. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a magyar sportló tökéletes választás, nekemis az van, és én is a lovasok.hu-n néztem ki...körültekintőnek kell lenni, de szerintem megbízható hely...
2011. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen vigyél magaddal valakit aki nagyon jártas az ilyesmiben. Millió dolog lehet ami meg sem fordul a fejedben és a hozzáértő egyből kiszúrja.
2011. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 5. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemirod hogy mirekell, fogat hajtásra ,vagy lovagolni?De mindkét esetben kikel próbálni ,vigyétek be forgalomba ,ahol nagyobb járművek is közlekednek.
2011. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz, bocsi. Leginkább hobbi ló lenne, versenyterveim egyelőre nincsenek, esetleg később. Akkor military.
2011. szept. 5. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

vásárba a kupecokat kell kerülni,ha elmész lovat venni szerintem elöször gyözödj meg a külsö tényezökröl

1.állitasd ki a lovat lehetöleg egyenes kemény talajra,nézd meg a lábálásait stb

2.vezetesd meg ügetésbe és figyeld a jármod tisztaságát (nem e huzza a lábát,egyformán terhelödjön az összes láb,nézd meg menyire lép maga alá stb)

3. ellenörizd a patákat kivülröl és belülröl,ne legyen szétrohadva a nyirja,és ne legyen sehol elválva,ellenörizd a sütését kérdezd le mielött megveszed, tapintsd végig a hátát hogy nem e érzékeny ,sok minden van még ezek csak a föb dolgok.

2011. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
lovasok.hu-n én ott vettem 5 lovamat és mind az öt ló nagyon jó.vigyél orvost mert beteg lehet,kérd ki próbára pl:1 hét mert ismerősömnek úgy attak el lovat h benyugtatózták,nyergeld fel nézd meg hogy tűri és ilyen dolgokra jó ha odafigyel az ember mert nagyon könnyen becsapják és bácskiskunról ne vegyél lovat mert ott a legtöbb helyen rossz ló van
2011. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!